Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един рибар хванал златната жабка. -Пусниме е и ще ти изпълня едно желание. -Искам да пикам уиски -казал рибаря, целунал жабката и я пуснал. Прибрал се в къщи и още от вратата викнал на жена си -Женоо, жено ма, дай бързо две чаши. -Жена му сложила чашите на масата и гледа мъжа си, как пикнал по два пръста ту в едната ту в другата. -Кво правиш бе глупак -извикала жена му. -Пии ма, тва е уиски. -Отпила леко жената и -вярно, уиски. Така, рибаря пика -двамата пият. На петият път пикнал само в неговата чаша, доволно примлясква и тамън да сръбне и жена му протегнала чашата и пита -Чшш, а на мене... -Ше пиеш от шишето, мамати дееба...
Семейни 1,906 прегледа
Следващ →

Още вицове

Има древна легенда, че някога огромен дракон родил човешко дете и го закалил в своя огън, за да порасне то смел и могъщ боец, невиждан дотогава. Този боец е легенда, защото скоро след като напуснал пещерата на дракона срещнал Чък Норис и умрял от страх. Човек разбира на какво е способен едва когато попадне в безизходица. - Абе Иванчо,защо се държиш така с мене?Аз баща ли съм ти или не??? - Аааа,стига с тези ребусчета!!!Отде ше знам аз!? Срещат се двама приятели. - Как си, – пита единият. - А, добре съм. Четири пъти се развеждах, сега съм с пета съпруга. - Брей, що толкова разводи? - Ами, първата жена беше спортистка. Върне се вечер в къщи и... темпо, темпо, темпо, не издържах, разведох се. Втората беше зъболекарка. Тя пък все казваше: още не е за вадене, още не е за вадене. Пак се разведох. Третата беше ватманка: има още място, има още място... Четвъртата – учителка: добре, ама може и още по-добре. Сега ми е добре. Жена ми е инженер на пусков обект: ако сега не стане, следващият път. А - Аlmost boobs (почти цици); B - Barely there (почти ги няма); С - Can’t complain (грях е да се жалваш);... D - Damn!! (ох, на батя!); DD - Double Damn!! (два пъти "ох, на батя!"); Е - Enormous (огромни); F - Fake (фалшиви); G - Get reduction (намалявай веднага); и накрая Н - Help me! I’ve fallen and can’t get up (Помощ! Паднахме и не можем да се изправим!)