Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Джордж Клуни се хвали, че през живота си е спал с 20 000 жени. Чък Норис нарича това небрежен вторник.
Любими Герои 3,026 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две приятелки си говорят. Едната се оплаква на другата: - Защо детето ми е толкова грозно? Аз съм красива, а то на нищо не прилича! - Еми, скъпа, то прилича на мъжа ти, не на мерцедеса му. Един шаман бил осъден на смърт чрез разстрел: - Не ме убивайте! Аз мога да повдигам предмети с поглед! - казал шаманът. - Я да видим как ще повдигнеш тоя стол! Шаманът се помъчил и най-накрая успял да го повдигне. Но в същото време някой свирнал и столът паднал. - Я повдигни е тая маса! Шаманът пак се помъчил и повдигнал масата, но някой пак свирнал и масата паднала: - Абе, я вдигни пениса на тоя старец! Шаманът вдигнал пениса на стареца. Но тогава старецът извадил два патлака и казал: - А някой свирне, а съм му ебал майката! - Абе Иванчо, ти често не се прибираш вечер вкъщи, а Марийка нищо не казва, даже не се оплаква на моята? - Аз винаги, като не се пребера, й нося извинителна бележка от любовницата ми. - Айде бе, ква е тая любовница, кво е тва доверие и дискретност? - Абе тя е главен лекар на изтрезвителното.. Баба и дядо ще имат сто годишнина от сватбата. Бабата решила, че на този толкова важен за тях ден трябва да направи нещо специално за своя дядо. Мислила, мислила и го измислила - цял ден ще се разхожда чисто гола и ще правят страстен секс, както едно време. Дошъл заветния ден и бабата цял ден се разхожда чисто гола, но дядото не й обръща внимание и само е забил поглед във вестника. Докато варила млякото бабата решила, че трябва да му привлече вниманието. Направила много еротична поза, докато бъркала млякото - била го гледала в някакъв филм, и с възможно най-первезния глас, който може да изкара една баба на над сто години казала: - Дядо, нещо съм се разгорещила. Дядото вдигнал небрежно поглед от вестника, погледнал я над очилата си и казал: - Естествено, гърдата ти е в тенджерата с млякото. И богатите си имаме проблеми - ето на мен ми се развали банкнотоброячната машина...