Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Майката: - Как успя така да се изцапаш? Петгодишното момченце: - Аз съм по-близо до земята, отколкото ти.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Но не можем направо тук. - Физилогично - можем. - Но ние не сме животни. - Биологично - животни сме. - Но ние имаме някакви морално-етични принципи. - Теоретично - да.
Разни
03.10.2017
1,232 прегледа
Следващ →
Още вицове
Катаджия, случайно спрял кортежа на Бойко Борисов, паднал на земята и се правел на умрял.
По алеята в парка мъж бута пред себе си детска количка с ревящо бебе и шепне над него: - Спокойно, Джим! Няма нищо страшно, Джим. Не викай, Джим. Не плачи, Джим! Какво пък толкова е станало, Джим? Погледни колко е интересно наоколо, Джим. Успокой се, Джим... Настига го млада жена и възхитено му казва: - Господине, възхищавам се от търпението с което успокоявате своя малък син Джим. Ех, ако и моят съпруг беше като вас... Мъжът я изглежда внимателно и с леден глас отговаря: - Аз съм Джим!
Някакъв хванал златната рибка и тя му се примолила: - Пусни ме, ще ти изпълня три желания! - Добре... Първото ми желание е да имам много пари. Второто ми желание е да имам колкото си искам жени. А третото ми желание е да те хвана още стотина пъти.
Журналистка пита 3-ма души "Оптимист ли сте или песимист?" Първия отговаря че е оптимист. Втория отговаря че е песимист. Третия казва че е реалист. "И каква е разликата" - пита учудената журналистка. Отговор: Оптимиста изучавал английски език, песимиста - турски език, а реалиста- автомат "Калашников".
Зайо Байо влиза в кръчмата на Баба Меца и удря с всичка сила по бара: - Бааам!! Бабо Мецо, дай една бира! - Ето, ама колко пъти съм ти казвала да не удряш по бара? На следващия ден пак: - Бааам!! Бабо Мецо, дай една бира! - Ако пак удариш така, ще ти закова лапите с пирони за бара! На следващия ден Зайо влиза и пита съвсем тихо: - Бабо Мецо, пирони да имате случайно? - Не, Зайо, нямаме. - Бааам!!! Дай тогава една бира!