Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Когато някой твърди, че Чък Норис го е бил два пъти - това е пълна лъжа! Никой не би оцелял след първия път!
Любими Герои 2,970 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ало! Секс по телефона ли е? - Да! И скъпо ще си платиш за тези думи... Едно момченце дотичало разплакано при майка си: - Какво има, моето момченце? - Татко искаше да забие един пирон, но си удари пръста с чука! - Е, бива ли да плачеш за такова нещо? Трябваше просто да се засмееш! - Ами, аз отначало точно това направих... Народно поверие: ако сте решила да се обадите на вашата най-добра приятелка от телефона на мъжа си, а на екрана излезе надпис "Иван Петров - автомонтьор" - това е на развод. Новина от вчера: 78 годишна баба, докато се опитвала да яде с клечки в суши бар, оплела три пуловера..... Полицай патрулира по тъмната улица и гледа: паркирала кола и в нея момче и момиче. "Аха, сега ще ги глобя" - мисли си той. - "Непълнолетни, а правят секс на обществено място". Приближава се до колата и пита момчето: - Какво правите вие тука? - Ами аз чета вестник, а тя плете чорапи. - Ти на колко години си? - На 19. - А тя? Момчето си поглежда часовника и казва: - След 15 минути ще стане на 18.