Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един луд седи на една маса и драска нещо. Шефа на лудницата идва и го пита: - Какво драскаш? - Пишем писмо. - До кой? - До мене-е-е-е-е-е си. - И какво пишеш? - Не знам, след три дни ще разбереме.
Луди 2,999 прегледа
Следващ →

Още вицове

Имало едно време едно момиче и едно момче. Те учели в една и съща гимназия и толкова много се обичали, че си обещали, че ще отидат в един и същи колеж. Но когато завършили, момичето било прието в колеж на източния, а момчето - в колеж на западния бряг. Двамата влюбени се врекли, че ще си бъдат верни един на друг. Но времето минавало и момичето започнало да пише все по-рядко. Момчето започнало да се съмнява във верността на своята любима. Докато един ден се получила снимка, на която неговата любима прави свирка на непознат мъж. На гърба на снимката имало текст "Имам си нов приятел! Остави ме намира!" Тогава в момчето се родил план за отмъщение: препратил снимката на родителите на момичето, като написал "Прекарвам си чудесно в колежа! Изпратете ми още пари! ". - Какво означава "смесени чувства"? - Когато тъща ви пада от скала върху новата ви кола. - Вие наистина ли страдате от нерешителност? - Как да ви кажа... И да, и не. - Какви са ти отношенията с нея? - Какви ти отношения? Женени сме. Питат жена: - Как сте в секса във вашето семеиство? Жената отговаря: - Ние двамата с мъжът ми сме в пълен сексуален синхрон!!! Репортерът (много учуден) пита: - Как така? Жената: - Ми как - аз не искам, той не може!!!