Любовта идва, когато най-малко я очакваме, когато не я търсим. Търсенето на любов никога не ни довежда до подходящ партньор. То само създава копнеж и нещастие. Любовта никога не е вън от нас, ние я носим в себе си.
Срещат се двама мъже:
- Кво става, ти ожени ли се?
- Да. И жена ми е супер - и в кухнята, и в постелята…
- Е как успява?
- Ами постлал съм й в кухнята…