Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама колеги си стоят на един строеж в обедната почивка..До строежа минава невероятна мацка и единият вика: - " Мале на тая ако и го вкарам.." А другият възкликва: - "Аве ей, това е жена ми уе..! ! " Първият отговаря: - "... и веднага и го вадя! "
Семейни 3,010 прегледа
Следващ →

Още вицове

Какво е общото между пениса и Интернет? 1. Тези, които го имат, не искат да се разделят с него. 2. Тези, които го имат, считат тези, които го нямат за низши същества. 3. Тези, които го нямат, признават, че не е лошо, но не могат да разберат, защо около него се вдига толкова много шум. 4. Тези, които го нямат, нямат нищо против да го имат. 5. Той е бил измислен за предаване на информация, съществена за оцеляване на вида, а се е превърнал в забава. 6. Ако не се взимат предпазни мерки, то от него може да се пипнат вируси... Монахиня броди из гората. Нападат я десетима разбойници и я изнасилват групово. Свършват и изчезват. Монахинята става, оправя си расото и се обръща към небето: - Благодаря ти, Господи. Без грях и до насита. Ето как звучи Димитър Бербатов на следните езици: Сръбски - Димитър Бербатович Гръцки - Мтрос Бербатакис Македонски - Митре Бербатовски Румънски - Митреску Бербатеску Турски - Метин Бербатоглу Украински - Митренко Бербатенко Руски - Димитрий Бербатчук Грузински - Димитрий Бербатшвили Арменски - Митян Бербатян Финландски - Мити Бербатайнен Шведски - Митсон Бербатсон Исландски - Митенсон Бератионсен Английски - Димитъ Бъъбатоф Шотландски - Димитъ МакБъъбатоф Ирландски - Димитъ О`Бъъбатоф Португалски - Митро Бербато Френски - Мите дьо Бербатон Немски - Митер Бербатщайн Холандски - Митер ван Бербатенберг Чешки - Митин Бербатек Арабски - Ал Митан Бербатан Либийски - Митимир Бербафи Конгоански - Миторонго Бербатонго Японски - Митоши Бербаташи ..Дълго време(15 години) исках да направя впечатление на дъщеря си. Взимах й разни неща за подаръци от чужбина, когато тук още нямаше такива стоки. Тичах 100 метра за 10 секунди. Купувах й папая, манго, авокадо. Учех с нея английски в детската градина. Написах й книжка. Купих й компютър. Правех много неща, само за да се въхити от мен, но всичко приемаше, като съвсем обичайно нещо. И ето, че преди месец моята мечта се сбъдна. Дъщеря ми погледна през рамото ми и видя моя статус във форума и се въодушеви: - О, тате, ти си МОДЕРАТОР?! Две мутри се срещат. Отдавна не се били виждали, как си, кво правиш и т.н. - Абе брато, купих закусвалнята в центъра, направих я луксозен бардак, страшни мацки съм докарал, обзавеждането супер, виках си - ще ги скъсам. Вече два месеца само се набутвам по разходи, нито един балък не е влезал. - Оная закусвалня до паметника на София ли брато? - Същата! - Ами мани надписа от горе - пише "добре дошли, но не забравяйте, че сме на самообслужване"!!