Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Една Fanta ечемик, моля. - Но такава няма! - Такова, де... бира.
Разни 2,218 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един дядо си ловял рибка на едно езерце и към него се приближила една много баровска кола. От нея излиза един борец и казва на дядото. Бореца: - Ей дятка, сега че борим двете фирми. И дядото: - Та за какво че ги борим бре? - Ам заел си ми мястото за лов! А аз така като гледам там на среща има едно хубаво местенце, дали че минем от тук с колата? Дядото: - Ами да можеш да минеш. Бореца: - Ей дядо, ако потънем тък че ги борим двете фирми да знаеш! И бореца влязал в колата си и тръгнал да прекосява езерото и колата му потънала. Излиза той и казва. Бореца: - Дядо, защо ме излъга? Виж потънах с колата сега че борим двете фирми! Дядото: - Абе човече незнам каква е тази твоята кола, ма преди малко едно пате влезе вътре и тъкър, тъкър и оп на отсрещноят бряг. Христо Монов: - Извинявам се, че наругах протестиращите, аз просто исках само да ги напсувам. Отмъщението е ястие, което се сервира най-добре студено. Две полицейски жени седят на гости у едната. Тя поглежда през прозореца и казва: -А, мъжа ми си идва и ми носи цветя, довечера пак ще трябва да си вдигам краката. А другата пита: - Що ма, вие нямате ли си ваза? Английската кралица пътувала на кораб, обаче имало буря и си изпуснала кученцето в морето. Веднага някой да ми донесе кучето. Обаче, морето било много бурно и никой не се наел. Ако някой ми го донесе, ще прекара една нощ с мен. Чул се силен плясък във водата, наш Ганьо. Доплувал взел кучето и се върнал на кораба. Прекарал ноща с кралицата и на сутринта го попитала: Ганьо, как така от толкова много мъже, само ти се осмели да скочиш в морето? А Ганьо отговорил: А бе аз ако разберем кой ме бутна, и него ше го е....