Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ходих на фитнес и видях нова машина. Ползвах я час преди да се уморя. Проклетото нещо имаше всичко каквото си помислиш - Кит Кат, Сникърс, Баунти, чипс, дъвки...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Една Fanta ечемик, моля. - Но такава няма! - Такова, де... бира.
Разни
03.10.2017
2,218 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един дядо си ловял рибка на едно езерце и към него се приближила една много баровска кола. От нея излиза един борец и казва на дядото. Бореца: - Ей дятка, сега че борим двете фирми. И дядото: - Та за какво че ги борим бре? - Ам заел си ми мястото за лов! А аз така като гледам там на среща има едно хубаво местенце, дали че минем от тук с колата? Дядото: - Ами да можеш да минеш. Бореца: - Ей дядо, ако потънем тък че ги борим двете фирми да знаеш! И бореца влязал в колата си и тръгнал да прекосява езерото и колата му потънала. Излиза той и казва. Бореца: - Дядо, защо ме излъга? Виж потънах с колата сега че борим двете фирми! Дядото: - Абе човече незнам каква е тази твоята кола, ма преди малко едно пате влезе вътре и тъкър, тъкър и оп на отсрещноят бряг.
Христо Монов: - Извинявам се, че наругах протестиращите, аз просто исках само да ги напсувам.
Отмъщението е ястие, което се сервира най-добре студено.
Две полицейски жени седят на гости у едната. Тя поглежда през прозореца и казва: -А, мъжа ми си идва и ми носи цветя, довечера пак ще трябва да си вдигам краката. А другата пита: - Що ма, вие нямате ли си ваза?
Английската кралица пътувала на кораб, обаче имало буря и си изпуснала кученцето в морето. Веднага някой да ми донесе кучето. Обаче, морето било много бурно и никой не се наел. Ако някой ми го донесе, ще прекара една нощ с мен. Чул се силен плясък във водата, наш Ганьо. Доплувал взел кучето и се върнал на кораба. Прекарал ноща с кралицата и на сутринта го попитала: Ганьо, как така от толкова много мъже, само ти се осмели да скочиш в морето? А Ганьо отговорил: А бе аз ако разберем кой ме бутна, и него ше го е....