Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Из учебник по история: "Българите били свободолюбив народ. Понякога попадали в робство, но и тогава не работели."
Разни 1,389 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж споделя с приятел: - Вчера щателно изучих родословното дърво на моя Златен ретривър за последните 300 години. най- хубавото е, че той не може да чете, иначе щеше да се наложи всяка сутрин да му да му нося в-к "Таймс", кафето и домашните чехли до колибката... Отива Иванчо при майка си и замолва жално: - Мамо, дай един лев... Моля ти се мамо!!! - За какво? - Там на улицата седи бедна баба, на нея ще ги дам. Майката радостно: - Значи ти е станало мъчно за бабата. Ето синко, вземи! Разбира се, да ги дадеш на бабата! Тя сигурно е стара? - Да. - И не може да работи? - Не не може! - Седи и проси? - Да за сладолед! Блондинка звъни в софтуерна фирма: - Програмата ви не работи! Какво да правя? - Прочетохте ли внимателно указанията? - Да, да, направих всичко, както е написано - не работи. - Прочетете още веднъж първата страница. - Чета: “Натиснете ENTER”. Натискам… Не работи. - Четете нататък. - Чета: “Пуснете ENTER”. О! Заработи! На кръстовище ферари отнема предимството на голф 2-ка и катастрофират. Ферарито цялото смачкано, излиза водача и псувайки набира кат. От голфа човека се провиква: - Няма нужда да звъните да ви взимат точки колега и без това само фара ми се счупи! Две блондинки си седели на плажа и едната, четяла списание. По едно време се разсмяла: - Хо-хо-хо! Другата я погледнала умно и й казала: - Ама че си глупава, сега не е Коледа!