Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Откакто започнах да си мия зъбите с паста за зъби xxxx, забравих, какво е кариес. Паметта ми се върна от таблетки yyy.
Разни 1,318 прегледа
Следващ →

Още вицове

Крайните резултати от лотарията Windows XP:Въпреки ожесточената борба на 980 милиони юзери печелившият е фирмата Microsoft... Двама маже се запознават в едно кафе след няколко минути разговор на отсрещната маса сядат две жени и единия казал на другия: - Блондинката ми е жена, а брюнетката ми е любовница. А другият казал: - На мене брюнетката ми е жена, а блондинката любовница. Двама приятели си говорят: - Какво става с тебе? - Ами ожених се. - И как е? - Абе командва ме жената… Не трябва да пия, не трябва да пуша, не трябва да закъснявам вечер. - И сега какво, съжаляваш ли че се ожени? - И да съжалявам не трябва… Отива една монахиня от манастира до селото с колелото понеже селото било на 10км. На връщане колелото се счупило, и монихинята тръгнала пеша към манастира. По някое време я настика една готина руса мацка с един джип BMW, предлага на монахинята да я закара и понеже се било вече стъмнило, тя се съгласила. Тръгнали те и мацката започнала да се хвали: - Този джип е от мъжа ми, това палто ми е от любовника, това колие ми е от предния любовник, бившия ми мъж ми подари вила на Канарските о-ви... На монахинята и станало тъжно, че няма нищо и навела глава. Прибрала се в манастира, качила се направо в стаята си и си легнала. По едно време се чука на вратата и монахинята пита: - Кой е? ? ? - Аз съм чедо, попа. Монахинята помълчала 10сек. и казала: - Дедо Попеее, да се махаш от тука с тия валии Анкета сред "певиците" в "Пайнер" и по "Планета": “Бихте ли спали с Коко Динев”? - 2 процента да; - 1 процент може би; - 97 процента никога повече.