Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Едно бебе-сардина плува ивижда за пръв път подводница. Ужасено, тосе втурва към майка си. -Не се плаши, миличко - успокоява го тя. - Това е само една консерва с хора...
Семейни 1,713 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж заминал на гурбет и след два месеца пише на жена си: - Жена, без тебе тук ми става мъчно, мъчно! На което получава отговор: - Аз пък намерих един, дето му става лесно. Американец, англичанин и руснак решили да проверят къде ехото е най-дълго. Отишли в Америка. Качили се на най-високата планина и американецът викнал: — Ехо-о-о… — Хо-хо-хо… – отговорило ехото. Отишли в Англия. Качили се на най-високата планина, англичанинът извикал. Ехото отговорило: — Хо… Отишли в Русия, качили се на най-високата планина и руснакът извикал: — Водка-а-а… Ехото отвърнало: — Где? Где? Где-е-е… Разговор между две блондинки: - Така и не успях да разбера кое е правилно - Иран или Ирак?!? Отегчен мъж в книжарницата: - Моля ви, препоръчайте ми нещо за четене?! - Ами... мога да ви предложа Кама Сутра! - Е, добре де... нямате ли нещо за мъже, които все още пазят детското в себе си?! - Ами имаме... Кама Сутра за оцветяване... Укряли 3 монахини, качили се в царството небесно и чакали садбата си. Свети Петър извикъл първата и я попитал: -Колко пъти прегреши чадо мое? - Два - казала монахинята - Първия път когато постъпих в манастира попа искаше да се увери , че сам детствена и вториа клисаря ме видя да си вземам стотинки от иконата . -Хм-погледнал строго Свети Петър и извадил перото и мастилото . Започнал да смята -Греховете ти са птостени отиваи в рая. Дошла втората задал и същия въпрос. -Веднъж - казала тя - само когато постъпих в манастира. Смятал, смятъл и казал. -Греховете са ти простени отиваи в рая Дошла трета и на въпроса тя одговорила: -Миии тъкмо попа да ми го вкара и аз умрях. Започнало смятане, потене, пъшкане. 3 часа се мъчил горкия , свалил училата погледнал монахимята и казал -Връшаи се обратно да ти го навре целия защото не мога да смятам с дроби.