Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещат се двама. Единият се оплаква: - Жена ми ми съсипа живота. И да дишам не ми дава! - А пък моята наопъки. Щом се прибера вкъщи и веднага вика: "Я ми дъхни!".
Разни 2,490 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Кой е вторият играч на български отбор с гол в Шампионската Лига? - Ники Михайлов. Математичката и логичката използвали хубавото време да се разходят след часовете, като се приберат през горичката на семинарията. Не щеш ли, обаче, ги подгонил някакъв загорял и те решили да се разделят, поне едната от тях да се спаси. Математичката, естествено, пресметнала най-късия маршрут до телевизионната кула, където било по-оживено и се затичала по него. Логичката тръгнала в другата посока, но мъжът бил по-бърз и я застигнал. "И ти какво," пита математичката, като се срещнали. "Ми, спрях се и... си вдигнах полата." "И той какво?" "Логично, той си свали панталоните." "И какво?" "Ами - логично! Мъж със свалени гащи тича по-бавно от жена с вдигната пола!" срещат се двама мъже и единия пита другия: -Знаеш ли какво е незабравим секс? другия-Не! -Ами да го направиш само веднъж без да има втори път!!! Жена дава на мъжа си пари да купи нова ютия. Той обаче отива в кръчмата и ги пропива. Събужда се в кръчмата чак на сутринта и се сеща за ютията. Отива в магазин за техника и моли продавачката: - Моля ви се дайте ми една ютия. Пропих парите, а жена ми ще ме убие. - Добре. - съгласила се продавачката - Ето какво ще направим. Ще сложа ютията на масата, а ти ще удариш с оная си работа по масата. Ако ютията подскочи е твоя, но ако не стане ще ти отрежа патката. Оня замахнал с оная си работа ударил по масата и ютията подскочила. Доволен се пребира вкъщи и показва ютията на жена си. Тя е малко учудена, но не задава въпроси. Лягат си двамата, но на сутринта жената се събужда от някакво думкане в кухнята. Отива там и гледа мЪжа си. Пита го: - Кво правиш бе? - Нищо бе. Тренирам за хладилник. Прасчо и зайко били слепи. Един ден решили чрез опипване да разберат какви животни са съответно. Пръв бил прасчо, заопипвал той зайко и казвал: - Аууу какви хубави ушенца, ауу и каква пухкава опашка и каква мека козинка, ти май си зайче! Зайко се зарадвал, заподскачал наоколо като се блъскал в дърветата разбира се! След което той заопипвал прасчо: - Бляях каква четина, бляях и каква дзурла аау и копита имаш! Прасчо заревал: - УЖАС АЗ СЪМ НЕГЪР!!!