Двама полицаи се срещнали пред болницата.
- А бе, колега, на тебе къде ти биха ваксината? - запитал единият.
- В поликлиниката.
- Мама му стара, а на мене ми я биха в задника!
Срещат се двама. Единият се оплаква:
- Жена ми ми съсипа живота. И да дишам не ми дава!
- А пък моята наопъки. Щом се прибера вкъщи и веднага вика: "Я ми дъхни!".