Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещат се двама. Единият се оплаква: - Жена ми ми съсипа живота. И да дишам не ми дава! - А пък моята наопъки. Щом се прибера вкъщи и веднага вика: "Я ми дъхни!".
Разни 2,489 прегледа
Следващ →

Още вицове

Преговори между съюза на пенсионерите и Министерство на труда и социалните грижи. - Кога ще ни повишите пенсиите? - Друг път.Сега сме се събрали да говорим по сериозни теми. Директорът е възхитен от новата секретарка: - Въобще не мога да си представя какво бих правил без вас! - А ако пък знаехте, какво бихте могли да направите с мен! В гората: - Не знаете ли, че стрелбата по зайци е забранена! - Но, аз при самоотбрана... Свещеник и монахиня се връщали от пътуване, когато колата им се развалила. Решили да прекарат нощта в хотел, където обаче имало само една свободна стая. Отецът легнал в антрето, а монахинята - в леглото. - Отче, ужасно ми е студено - рекла след десет минути монахинята. - Добре, ще ти дам едно одеало. След още няколко минути монахинята пак рекла: - Отче, все още ми е много студено. - Добре, ще ти дам още едно одеало. Минало известно време и монахинята се обадила: - Отче, все пак ми е студено. Не смятам, че Господ ще има нещо против, ако само тази нощ се направим на мъж и жена. - Вероятно си права... Стани и сама си вземи одеало! Имало състезание за най-силно куче. Всички водели силни породисти кучета, само един довел едно гърчаво куче и всички му се смеели, но в първата битка гърчавото куче било срещу едно яко куче. Якото куче все скачало, премятало се, а гърчавото седяло и го гледало, а собственика като казал "Спасе дръж" и гърчавото го захапало за врата и то умряло и така три двубоя Спас все побеждавал. Един попитал собственика какво е това куче, а той му отговорил: - Ами баща ми се върна един ден от лов в Африка с един лъв и от тогава бой, глад, стригане, бой, глад, стригане...