Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Докторе, в депресия съм. - Най-доброто лекарство за това е да се отдадете и потопите изцяло в работата си. - Ама, докторе, аз съм общ работник и бъркам бетон .
Разни 1,944 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отишъл турист в Тбилиси. Качва се на такси и шофьора подкарва с бясна скорост. Наближават кръстовището и свети червено. Шофьорът дава газ и минава. На следващото кръстовище пак. - Абе човек, недей така, ще стане някоя беля! - Аз съм джигит! - отговорил смело грузинеца. На следващото кръстовище е зелено и той бие спирачки, едвам успява да спре. - Сега пък защо спря? В това време профучава кола по другата улица, а шофьорът се обажда: - И той е джигит! На входа на едно село автомобил пропада в дълбока канавка пълна с вода. Местен жител изтегля колата с трактор и иска хиляда динара. - Не е ли много скъпо? - пита шофьорът. - Как ще е скъпо? Знаете ли, колко ми струва да поддържам канавката непрекъснато пълна с вода! - Защо бай Славчо обича водката повече от секса? - Защото по отношение на водката възможностите на организма не са ограничени. - Тате, всички в училище говорят, че родителите ми са необразовани. - А какво е това училище, сине? Рибар се хвали на приятели: - Вчера хванах ей такъв шаран - и си показва ръката, до лакътя. - Ай стига бе, такива космати шарани няма.