Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
По време на сухия режим, мъж седи в бараката и вари ракия. Гледа по едно време водата се нагряла много и отива до кладенеца за вода. Връща се, а в бараката седят двама милиционери, усмихват се иронично и говорят: - Е, сядай и пиши обяснения! - И кво да пиша? - Всичко, както си е било, така го пиши! Сяда човека, пише и след това дава листа на милиционерите. - Кво си написал бе, идиот такъв? - Както си беше, така го написах: "Отивам за вода до кладенеца, връщам се, а в бараката двама милиционери, седят и варят ракия".
Разни 2,041 прегледа
Следващ →

Още вицове

Рок-журналист - това е човек, който не умее да пише, взимащ интервю от човек, не умеещ да говори, за хора, които не умеят да четат. Франк Заппа Голям кораб, голямо торпедо. Млад шейх в родилния дом гледа през стъклото залата с новородените. Медицинска сестра го пита: - Ваше величество, кое е вашето дете? - Първите две редици. Срещат се в катедралата "Александър Невски" президент Гоце, президент Путин и патриарх Максим. Вътре няма никой освен охраната, но се оказва, че имало подслушвателни устройства... Максим: - Българският народ и сега е толкова религиозен, колкото и преди 10 ноември. Гоце: - Българският народ отново го управлява същата партия, която беше и преди. Путин: - Другари, благодаря ви, че изпълнявате нашите заръки. - Ей, човече, спомням си навремето майка ми ме изпращаше до магазина с едно левче. Аз взимах хляб, сирене, мляко, боза, някое списание, 2-3 шоколада и се прибирах със сума ти ресто. А пък сега няма вече такова нещо! С тези камери по магазините...