Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Каква е разликата когато напълниш колата и напълниш жената? Когато напълниш колата, удоволствието едва сега започва...
Семейни 2,827 прегледа
Следващ →

Още вицове

Стар, опитен рибар знаел едно място на реката, където се хваща най-много риба - тайно, прикътано, почти никой не ходел там, толкова тайно било. Един ден отива на риболов и заварва един младеж - метне и хване, метне и хване, а дядото стои с часове и нищо. Най-накрая попитал: - А, бе, младеж, ти на каква стръв си, че колкото пъти хвърлиш въдицата, все ти се лови? - А, ами на хапчета против сифилис. Хукнал дядото към най-близката аптека и казва на аптекарката: - Една опаковка хапчета против сифилис, моля. - А, бе, дядо, за к`во са ти тези хапчета... - казала аптекарката, къде пък ще хванеш ти сифилис.... - Аааа, знам аз едно място, дето няма начин да не хвана... - Скъпи, може ли да ми дадеш малко пари, ще ходя на солариум. - О, мила, не мислиш ли, че вече прекаляваш с този солариум?! Вчера на улицата не забеляза ли как те гледа оня скинхед... Из дневника на един онанист: Ден 1: Днес опитах с лявата ръка - беше супер. Ден 2: Днес опитах с дясната - беше превъзходно. Такива чувства никога не съм изпитвал. Ден 3: Днес го направих с жена - бледо подобие на лявата ръка... Дайте ми опорна точка и ще вдигна тост. Полицай отиват на мястото на пътно-транспортно произшествие. Гледат преобърната кола, а до нея седи блондинка и нервно пуши.<BR>- Какво стана? - пита един от полицаите.<BR>- Ами карам си аз, не бързам, никого не изпреварвам, изведнъж гледам елхичка, аз наляво, елхичката и тя наляво, аз надясно, елхичката и тя надясно, пак наляво, елхичката и тя наляво... За да не се ударя в елхичката, взех че се преобърнах в канавката...<BR>Полицаят:<BR>- К’ва елхичка, бе? Тука в радиус десет километра няма едно дърво.<BR>Блондинката:<BR>- Имаше елхичка! С очите си я видях!<BR>В това време вторият полицай оглежда колата и крещи:<BR>- К’ва елхичка ма, това е освежителят, дето ти виси на огледалото...<BR>