Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Негър отива в рая. На вратата го постеща Св. Петър: - Кой си ти? Негърът отговорил: - Леонардо ди Каприо. Тогава Св. Петър се обадил на Господ и го питал: - Господи, Титаник потънал ли е или изгорял?
Любими Герои 3,231 прегледа
Следващ →

Още вицове

В родилния дом цари суматоха. Една жена е родила пластмасово бебе. Докторът пита родилката: -Госпожо, това е феномен! Какъв е бащата на детето? -Хм, какъв е? Ами от 2 години ползвам само един и същи пластмасов вибратор! - Здрасти, как е? - Ами никак, уволниха ме от работата. - Защо? - Знам ли, половин година не съм стъпвал там... Зантее ли че кгоато чтеете нисапаното, вжано е пръвтаа и поледсанта бквуа от дмаута да бдаът на мсятото си. Мжетое да рзбъракате мстеата на оастнаилте бвуки и все пак нпиасатноо ще прдъолажва да се чтее с лкоета. Твоа ивда да пкаоже че вскичтоо твоа вемре котео сте попрлеили в уилчище е нпразано, доасттънчо е блио да ви начуат да слгатае на мстяото им бутквие от наалчото и каря на вяска дмуа кяото пиеште. Приичнтаа е в нчиана по котйо виашят мъозк оработбва ирнфоцмаията. Ткаа уяспвате да преочттее нааписното джае кгаото нтио енда дмуа не е изиспана пвраинло. Стоят си трима приятели и си говорят, и тогава единият каязал: -Абе да знаете моята тъща като почина и ние и взехме най-хубавото място на гробищата, точно под един вековен дъб. Тогава и вторият казал: - Абе и моята тъща като почина и взехме много хубаво място на гробищата, точно под един орех. Третия мислил, мислил, извадил мобифона си и звъннал на тъща си: -Ало, майко какво правиш. -Ами какво да правя, нищо ослушвам се тук за някоя клюка. -Ослушвай се, ослушвай се, ама ти докато се ослушваш те хората взеха хубавите места! Митничар се пенсионирал. Събрали се колегите му да решат какъв подарък да му вземат. Първият митничар предложил: - Да му вземем кола. Втория митничар отвърнал: - Не, той си има три, жена му също. И децата му си имат…. Да му вземем… един апартамент. Третия митничар: - Ама той има три апартамента, и вила и децата му имат… Абе, да му дадем да поработи една смяна извънредно? Първи и втори митничар: - Много е!