Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Синчето зяпа през прозореца и по едно време казва на майка си: - Мамо, татко се прибира! - А по кой тротоар върви? - И по двата...
Пиянски 1,503 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ходиш ли в "Макдоналдс"? - Ходя, и по-голяма и по-малка... - Беше ли на зъболекар? - Бях. Извади ми зъба. - А сега не те ли боли? - Не зная. Той остана при зъболекаря. Една 80-годишна баба се почувствала зле и решила да отиде на гинеколог. Влиза тя и доктора я пита: - А вие за какво сте тука? - Ами докторе, на преглед. - Еми хубаво, лягай тука. Преглежда я той, ама к"во да й каже (та тя е на 80 години), и решава да я избъзика. - Ами бабо, бременна си. - А бе чадо, как ще съм бременна та виж на колко години съм. - Това е бабо - бременна си. Излиза дъртата и недоверчиво си дрънка "Ше отида азе при друг доктор". Тъй ама първия доктор звъни на колегата и му казва каква е работата та и той да я избъзика. Влиза бабата, а доктора я пита: - А на вас какво ви има? - Ами докторе, на преглед. - Еми хубаво, лягай тука. Преглежда я той и й казва: - Ами бабо, бременна си. Бабата става, облича се, и на излизане измърморила: - Ей, майка му стара, на днешно време и на средния си пръст да нямаш вяра. Попитали радио Ереван: - Възможно ли е Бойко Борисов да стане легендарен като Левски? - Да, но първо трябва да го обесят. "Всичко си има край!" - каза Чък Норис и прекрати сериала "Дързост и красота".