Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Върви един нагоре по планината. Вървял, вървял,... по едно време насреща му - няква мацка, която му вика: - Do you want me or do you want to succeed? - I want to succeed! - отговорил уверено човека и продължил нагоре. Вървял, вървял,... а на среща му - още по яка мацка, която го попитала: - Do you want me or do you want to succeed? - I want to succeed! - леко колебливо казал човека и продължил нагоре. След още малко срещнал най-яката мацка, за която винаги е мечтал. Тя също го попитала: - Do you want me or do you want to succeed? Едва едва след дълго и тежко мислене човека отвърнал: - I want to succeed! - и продължил да се изкачва. Най-после стигнал върха а там го чакал един огромен гол негър, който му казал: - Hi, I’m Seed.
Семейни 3,122 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо се качил на четиринайстия етаж на блока и викнал на Марийка: - Марийке, бързо ела! Марийка бързо се затичала, но асансьора не работел. До десетия етаж вече пълзяла. Когато стигнала при Иванчо, той я попитал: - Марийке, ти можеш ли да правиш така с устата си: Бр-р-р... Мъж седнал в ресторант и започнал да поръчва - салати, ракии, предястия, ястия, вина, десерти, кафета - почти цялото меню. По едно време до него се доближил келнера и попитал: - Господине, имате ли нещо против да оправим сметката? - Няма проблем, но ще ви помоля да попитате управителя на ресторанта, дали е възможно да платя с перли - отвърнал мъжа. Келнерът се оттеглил и след малко се върнал: - Няма проблем, господине, управителят е съгласен. - Чудесно! - казал нашия - дай тогава една порция миди и стискай палци! От фронта съобщават в щаба, че готвачът на трета рота е убит - прегазил го е танк. - Иди да съобщиш на жена му - казва ротният на някакъв редник. - Но внимавай, глупако! Да й предадеш новината внимателно, тактично! Редникът отива в дома на покойника. Посреща го съпругата. - Вашият съпруг, мила госпожо, беше нисък и дебел, нали? - пита войникът. - Да, защо? - Защото сега е… висок и слаб! Изцепки на даскали:Хайде с дъвката, в кошчето и навън! Мирослава, плюскаш на чина! Светлата част на деня е ден... Една майка пита сина си: - Едно гълъбче ми каза, че днес си имал контролно! Колко имаш? Сина отговаря: - Ми що не пита гълъбчето?