Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Срещат се двама приятели. Единия пита: - Гледам, че си си пуснал Интернет вкъщи?! - Как разбра? - Я какви са ти червени очите...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Моя брат искаше да стане космонавт. А аз исках да стана доктор, за да излекувам брат ми.
Разни
03.10.2017
1,839 прегледа
Следващ →
Още вицове
Авторски на джерри77: Кой е родоначалникът на марксизма-ленинизма? Това е сутиенът: 1. Обединява лявото и дясното. 2. Привлича масите. 3. Подкрепя слабите.
След поредната беля Иванчо е изпратен при директора. Директорът, на който вече му писнало от Иванчо му казва: — Утре доведи майка си, за да говоря с нея. — Няма да е възможно – казал Иванчо. — Защо – попитал учудено директора. — Ами, блъсна я валяк – отвърнал Иванчо. — Тогава доведи баща си – казал директора. — И него го блъсна валяк – казал Иванчо. — Тогава доведи брат си – казал директора. — И него го блъсна валяк – казал Иванчо. — Тогава доведи сестра си – казал директора. — И нея я блъсна валяк – казал Иванчо. — Тогава ти какво имаш – попитал учудено директора. — Валяк – отвърнал Иванчо!
Чък Норис спечелил "Тур дьо Франс" с велоергометър!
На 29 февруари 2008 от 21:55 до 22:00 часа се предлага да се загасят всички светлини и при възможност всички електро-уреди, за да може нашата планета да си „почине". Ако това предложение се приеме от всички, количеството енергия, която ще се спести ще бъде огромна, и това само за 5 минути. Да, всички ще останат на тъмно, но идеята е да подпомогнем нашата планета срещу замърсяването на атмосферата с нещо толкова малко. Не забравяйте, че обединението на всички е голяма сила и Интернет може да помогне да се организира нещо такова в световен мащаб. Предайте това съобщение на вашите приятели в страната и чужбина. Помолете ги да го предадат и сменят часа според часовата им зона спрямо българската. Нека помогнем на нашата обща планета. -------- Аз вече съм измислил какво ще правя от 21:55 до 22:00:-)))) ------------
Единствения начин за борба с бюрокрацията - корупцията.