Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Решили дядо и баба да правят секс за последно.Рекла бабата - Абе, дядо, той не може се н.....и бре! Кво ша ми .... като ти е мек...? Дядото упорит: - Два молива ш’му сложа за шини, с тиксо ш’го вържа и пак ш’ти го набутам!" Речено - сторено, сложил дядото два молива отстрани, вързал ги с тиксо, мушнал цялата конструкция... Единия яйчник при вида на гледката казал на другия: -На тия години мислех, че всичко съм видял, братле, ама на носилка да го вкарват ми е за сефте...
Черен хумор 3,213 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Редник Иванов, излез от строя! Иванов губи съзнание и пада. Старшината: - Какво стана с него? - Излезе от строя... Две дечица - българче и гърче - се хвалят едно на друго: ГР: Ние имаме много маслинииии! БГ: Ние пък си имаме социализъъъм! ГР: И ние ще си имаме социализъм скоро! БГ (след малко размисъл): Е да, ама няма да имате маслинииии! Варви блондинка по улицата и вижда обелка от банан. И си казва: "Господи пак ли ще падам.." Конгрес по хирургия. Събрали са се всички светила на науката. Всеки става и разказва за последните постижения на своята страна. Става български професор и казва: - Ние можем да премахваме апандисит... Цялата зала изпада в бурен смях Професорът: - През аналното отверстие... Възгласи на недоверие, крайно учудване... Става възрастен японски професор и казва: - Аз не се съмнявам. Българите могат. Аз живях там дълго, те всичко правят през това място... Направили в гората яма-капан. Вървял си таралежа и без да иска паднал в нея. Паднал, ударил се и загубил съзнание. Същият ден до обяд паднали лисицата и вълка, а надвечер тъкмо паднала и баба Меца в безсъзнание и се събудил Ежко-Бежко, огледал се, почесал се по главата и си рекъл: — Брей, какви ги върша докато съм в безсъзнание!