Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Животът е скучен и еднообразен без оргазъм...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
"Ще си купя пушка и изобщо няма да се карам - направо ще стрелям по вас!" ПГ по строителство и архитектура гр. Стара Загора
Бисери
03.10.2017
3,266 прегледа
Следващ →
Още вицове
Млада девойка се приближава към вратата на Рая и пита, дали може да влезе. Свети Петър пита: - А девствена ли си? - Разбира се! - отвръща девойката и се изчервява. Свети Петър вика ангелът, който проверява и предлага на девойката да се съблече за проверка. След огледа ангелът, леко смутен, казва че девойката има седем малки дупчици на девствената ципа. - Това не е толкова важно.- казва Свети Петър - може да влезе в рая! Тръгва девойката към врата и вижда маса, над масата седи табела "РЕГИСТРАТУРА". Ангелът, който седи зад масата, пита за нейното име. - Снежанка..... !
Баща казва на дъщеря си: - Дойде днес твоя приятел и поиска ръката ти. Съгласих се! - О, тате, толкова ще ми е трудно да се разделя с мама. - Знам, дъще, затова защо не я вземеш със себе си! ?
Върви си чукчата по улицата и намира джобно огледалце. Поглежда в него и казва: - Да, такава снимка и аз бих я изхвърлил!
Късно през нощта солидно пийнал гост на хотела крещи на администратора: - Ей, портиер, не работи ли асансьора? - Простете, господине, но асансьорът е наред, само че вие стоите в телефонната кабина.
- Докторе, наистина ли има полза от акупунктурата? - Разбира се! Да сте виждали болен таралеж?