Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Двама евреи разглеждат Лувъра в Париж. Стигат до картината на Пикасо "Просяк и момче". Гледат, гледат, и по едно време единия казва: - Хм, уж просяк, пък имал пари да си поръча портрет при Пикасо!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Между приятели: - Знаеш ли, че учените са установили, че човек може да расте най-много до 25 години? - Е-е да, но твоят корем не знае това...
Разни
03.10.2017
1,800 прегледа
Следващ →
Още вицове
Пернишките хакери ползват тротил.
Иванчо в час по математика чупел орехи и ги си ги хапвал. Учителката му направила забележка да спре, че пречи на съучениците си. Иванчо обаче продължавал да чупи орехи. Учителката се ядосала отишла при него и му бръкнала в джоба и възкликнала: - ВЪХ КУР. - Кур я, като не питаш в кой джоб са орехите - отговорил Иванчо.
Както знаете Швейцария е страната с кравите, шоколада и най-многото банки. А знаете ли каква е разликата между богатия швейцарец и бедния? Ами бедния швейцарец сам си мие Мерцедеса.
Едно мутрафонче осторумно се обръша към друго: - Абе браточка, е сега ще ти задам гатанка и да видим дали ще я познаеш! - Кажи. - Я ми кажи кое е това, което е бяло, през зимата пада от небето и завършва на ОЧКА? Другото борче се замислило дълбоко, но все пак отговорът му бил: - Не знам брато, кАжи кво е тва! - СнЕг бе братОЧКА ! Ае сега ще ти задам отново да видим дали ще се сетиш! - Давай! - Я ми кажи кое е това, което е бяло, през зимата пада от небето и завършва на АХ?! - Не знам брато! - СнЕг бе браточка... нали ти казАХ!
- Адолфчо, ставай! Първата световна война започна! - Мамооо, аз съм за втората....