Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Шофьор от кортежа на премиера обяснява: "Спрях пред пешеходната пътека, за да може пешеходецът спокойно да пресече, а той взе че припадна от учудване."
Професионални 2,823 прегледа
Следващ →

Още вицове

Говорят си французин, американец и българин. Французинът казва: - Аз обичам, когато вървиме с жена ми и аз съм я прегърнал, да мога да си сложа ръката на кръста, ама не ръката ми да е толкова дълга а талията и да е толкова малка. Англичанинът казал: - Аз обичам когато моята приятелка язди кон краката и да опират в земята, ама не коня да е толкова късокрак, а краката на жена ми да са толкова дълги. А българинът казал: - Аз обичам когато излизам за работа да плесна жена ми по задника и като се върна той още да се тресе, но не задника й да е толкова голям, а толкова да е работното ми време. Млад писател редовно праща разкази на някакво списание, но оттам редовно му ги връщат. Накрая отива да говори с редактора и го пита: - Има ли изобщо някакъв шанс мой разказ да се появи някога в това списание? - Има, защо да няма. Всички хора са смъртни и аз не съм вечен... - Господине, купете цветя! - Не, не ми трябват, жената не заслужава, а любовницата предпочита пари. Отива един човек да търси работа във ферма. — Искам 1000 лева заплата! — Чакай, бе! Хората тука взимат по 50-60 лева, а ти 1000?! Че какво повече знаеш? — Ами… Разбирам езика на животните. — Добре. Я ела тука. Завел го шефа при свинете. Животните изгрухтели. — Аха. Шефе, казаха, че са се опрасили с 5 прасенца, а вие и кмета сте писали 3, две сте си ги поделили! — Сакън! Тихо! Добре, добре! Разбрал си някакси. Ама я ела при кравата! Кравата измучала. — Да, шефе. Ами тя каза, че дава по 10 литра на ден, а вие с кмета пишете 5, другите си ги вземате! — Добре! Добре! Тихо! Нает си! 1000 лева! 2000 лева! Само мълчи! Отиват те да уредят договора, минават покрай овцете и те изблейват. Шефа бързо казва: — Не ги слушай, не ги слушай! С кмета бяхме пияни! Влак. Във всяко купе влиза кондукторката и пита вежливо: - Има ли тук чужденци? Навсякъде й отговарят, че няма. Тя излиза на коридора и извиква: - Пешо, изключвай климатика, тук всички са наши!