Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Едно момче отишло на риба с дядо си. По едно време дядото извадил бутилка бира и момчето попитало: - Дядо, може ли и аз да си взема една? Дядото отвърнал: - Можеш ли да докоснеш задника с пишката си? - Не - признало момчето. - Значи не ти се полага бира. След малко дядото извадил цигара и момчето отново го попитало: - Дядо, може ли аз да си взема една? - Можеш ли да докоснеш задника си с пишката си? - попитал пак дядото. - Не - повторило момчето. - Значи не ти се полага цигара. Вечерта на път за вкъщи минали през магазина и си купили по един лотариен билет. Дядото нямал късмет, но момчето спечелило петдесет долара. Дядото се обадил: - Браво! Ще си разделим печалбата, нали? Момчето попитало: - Дядо, можеш ли да докоснеш задника си с пишката си? - Разбира се - отвърнал дядото. - Тогава си го начукай!
Семейни 3,093 прегледа
Следващ →

Още вицове

Опитната Мадам обучава младата мадама как да познава клиентите (и колко да им иска): - Виж го този с куфарчето. Адвокатче, ама още се учи. Много ще се мъчи, малко ще те мъчи, накрая ще плати много че да не си мислиш че за нищо не става. - Виж го този с вратовръзката. Той е шеф. Много ще те мъчи, малко ще се помъчи, накрая ще ти плати малко, че да не си помислиш, че ставаш за нещо. Тук младата мадама посочила един човек: - Хахаха, виж го тоя колко е смешен. Червени очи, раздърпан целия. Мъчи - не мъчи, такъв не ща. (Мадам прасва един зад врата на мадамата) -Млакни, ма главо проста. Той е колега, програмист. И той по цяла нощ чука! - Скъпа моя! - възкликва съпругът след като се завръща от отпуска. - Ти си всичко, което ми остана на този свят! - Боже мой! Нима си потрошил колата?! Турист лежи в палатката си и слуша два комара да си говорят: - Тоя сега, тук ли да го ядем или да си го отнесем в блатото и там да го хапнем? - Ти пък, нали като го отнесем в блатото големите ще ни го вземат и те ще го изядат! Иванчо пита майка си: - Мамо, защо Соломон е бил толкова мъдър? - Защото е имал 300 жени и всяка една от тях му е давала съвети. Лекции. Професора: - Колега, не стига, че спите, ами и онанирате...