Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Докторе, моя мъж си говори сам. - Спокойно, госпожо. В това нервно време това е често явление. - Да, но той си говори със себе си по телефона!
Професионални 1,868 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Разкошна вечер изкарахме, може да отидем у нас на по кафе? - Не знам, кафе през нощта... - Не се притеснявай! Нямам кафе у нас от някой месец! Приятелски настроен немец, смел французин, слаб американец, уникално изглеждащ китаец и англичанин с голям к*р влизат в един бар, където еврейн ги посреща с "Пиенето е за моя сметка!" Мъж се прибира късно вечерта. Бележка на масата: "Твоята вечеря се намира в стомаха на кучето." Говорят си две съседки: - Само да знаеш колко пъти съм спасявала живота на моят мъж... - Стига бе, той е такъв добър човек! - Да, разбира се. Винаги когато се върне от работа и ме завари с друг мъж в леглото, отива да скача от балкона, а аз му викам - мъжо, аз като ти изневерявам ти слагам рога, а не крила и той се отказва... Един мъж отива в болницата и казва на доктора : -Докторе много ме болят топките , пипнете, вижте ако можете помогнете. Доктора: -Нищо ти няма. На другия ден мъжа пак идва. -Докторе много ме боли викнете. медицинската сестра може да знае какво е. Дошла медицинската сестра но и тя казала че нищо му няма. На другия ден човека пак идва и пак се оплаква от болки: -Викнете някои друг човек може да знае нещо повече. Пристигнал случаен човек , пипнал погледнал но и тои нищо незнае. Излиза човека от болницата и вижда 1 негов колега които го пита : -Абе колега ти не си ли зе отпуска -Взех си ама идвам в болницата да ми чешат топките