Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъж се развел с жена си и се оженил за младата съседка. Бившата му жена решила да му отмъсти чисто по женски. Тя пък се омъжила за бащата на съседката и така му станала тъща!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- Докторе, моя мъж си говори сам. - Спокойно, госпожо. В това нервно време това е често явление. - Да, но той си говори със себе си по телефона!
Професионални
03.10.2017
1,868 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Разкошна вечер изкарахме, може да отидем у нас на по кафе? - Не знам, кафе през нощта... - Не се притеснявай! Нямам кафе у нас от някой месец!
Приятелски настроен немец, смел французин, слаб американец, уникално изглеждащ китаец и англичанин с голям к*р влизат в един бар, където еврейн ги посреща с "Пиенето е за моя сметка!"
Мъж се прибира късно вечерта. Бележка на масата: "Твоята вечеря се намира в стомаха на кучето."
Говорят си две съседки: - Само да знаеш колко пъти съм спасявала живота на моят мъж... - Стига бе, той е такъв добър човек! - Да, разбира се. Винаги когато се върне от работа и ме завари с друг мъж в леглото, отива да скача от балкона, а аз му викам - мъжо, аз като ти изневерявам ти слагам рога, а не крила и той се отказва...
Един мъж отива в болницата и казва на доктора : -Докторе много ме болят топките , пипнете, вижте ако можете помогнете. Доктора: -Нищо ти няма. На другия ден мъжа пак идва. -Докторе много ме боли викнете. медицинската сестра може да знае какво е. Дошла медицинската сестра но и тя казала че нищо му няма. На другия ден човека пак идва и пак се оплаква от болки: -Викнете някои друг човек може да знае нещо повече. Пристигнал случаен човек , пипнал погледнал но и тои нищо незнае. Излиза човека от болницата и вижда 1 негов колега които го пита : -Абе колега ти не си ли зе отпуска -Взех си ама идвам в болницата да ми чешат топките