Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Син обсъжда с баща си шофьорските умения на майка му: - Мисля да оставя колата си на разположение на мама. Има ли промяна в нейното шофиране? - Да, вече изобщо не й давам да шофира!
Семейни 3,103 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две журналистки чули от колежката си, че овчарите били много надарени… И взели че отишли при тях. Хванали двама да си приказват и по едно време питали: - А как издържате толкова време без жени? Овчарите ги посграбчили и им казали дяволито: - Ами нали идват журналистки… - То хубаво, ама за да не забременеем - трябва да сложите ето тези нещица (презервативи). Ония двамата се почесали… па ги сложили и оправили журналистките. След няколко месеца - седят, пушат табак и единият казва: - Абе брато - на тебе пука ли ти дали ония двете ша забременеят? - М"чи не. Що да ми пука. - Ми кво ша кайш да земем да ги свалим тия гуми вече! Редник се явява пред ротния си командир без пушката си и заявява, че я е загубил. След като му разяснява колко е сериозно провинението, тъй като пушката е държавна собственост, офицерът казва, че стойността на оръжието ще бъде удържана от заплатата на войника. - Ако това е обичайната практика, вече разбирам защо капитанът потъва винаги с кораба си! - въздиша редникът. Както обикновенно и в тази олимпиада негрите са лидери в бягането, а белите в стрелбата. Руснакът Иван седи на пейка пред блока си при минус 40 градусов студ без шапка на главата си. Минава съседът му и казва: - Иван, ще ти замръзнат ушите в този студ. Сложи си шапката. Онзи отговаря: - Нет! Съседът: - Иван, много е студено! Защо стоиш без ушанка? - Ти представяш ли си дорогой, вчера пак беше такъв студ, аз бях с ушанката и точно тогава съседът Коля ме е викал да пием водка, а аз не съм го чул! - На къде си тръгнал толкова рано ??? - Отивам в полицията! - Защо?! - Абе сънувам аз, че си намирам 5 лева ставам сутринта никаде ги няма. Някой ме е обрал!