Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Не е важно кой ще победи в полуфинала Германия-Турция. В Берлин тъй или иначе ще се празнува.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Син обсъжда с баща си шофьорските умения на майка му: - Мисля да оставя колата си на разположение на мама. Има ли промяна в нейното шофиране? - Да, вече изобщо не й давам да шофира!
Семейни
03.10.2017
3,103 прегледа
Следващ →
Още вицове
Две журналистки чули от колежката си, че овчарите били много надарени… И взели че отишли при тях. Хванали двама да си приказват и по едно време питали: - А как издържате толкова време без жени? Овчарите ги посграбчили и им казали дяволито: - Ами нали идват журналистки… - То хубаво, ама за да не забременеем - трябва да сложите ето тези нещица (презервативи). Ония двамата се почесали… па ги сложили и оправили журналистките. След няколко месеца - седят, пушат табак и единият казва: - Абе брато - на тебе пука ли ти дали ония двете ша забременеят? - М"чи не. Що да ми пука. - Ми кво ша кайш да земем да ги свалим тия гуми вече!
Редник се явява пред ротния си командир без пушката си и заявява, че я е загубил. След като му разяснява колко е сериозно провинението, тъй като пушката е държавна собственост, офицерът казва, че стойността на оръжието ще бъде удържана от заплатата на войника. - Ако това е обичайната практика, вече разбирам защо капитанът потъва винаги с кораба си! - въздиша редникът.
Както обикновенно и в тази олимпиада негрите са лидери в бягането, а белите в стрелбата.
Руснакът Иван седи на пейка пред блока си при минус 40 градусов студ без шапка на главата си. Минава съседът му и казва: - Иван, ще ти замръзнат ушите в този студ. Сложи си шапката. Онзи отговаря: - Нет! Съседът: - Иван, много е студено! Защо стоиш без ушанка? - Ти представяш ли си дорогой, вчера пак беше такъв студ, аз бях с ушанката и точно тогава съседът Коля ме е викал да пием водка, а аз не съм го чул!
- На къде си тръгнал толкова рано ??? - Отивам в полицията! - Защо?! - Абе сънувам аз, че си намирам 5 лева ставам сутринта никаде ги няма. Някой ме е обрал!