Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Учителка: - Мили дечица... млъквай, Симеоне, ще стана да те халосам със стола!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Блондинка дълго гледа мигащата лампа на крилото на самолета и накрая казва на стюардесата: - Моля, кажете на пилота, че е забравил да изключи левия мигач!
Блондинки
03.10.2017
3,166 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един човек отишъл в публичен дом и попитал какви видове услуги предлагат. Отговорили му, че предлагат главно два вида секс - топъл и студен. Цената на топлия била три пъти по-висока от цената на студения. Човека си преброил парите и си платил за студен секс. Влязъл в стаята, мадамата лежала на дивана и той взел да я оправя. По едно време от устата й взело да тече нещо. Той скочил и се развикал: - Ей, хора, тя взе да повръща! Чул го чистачът, дошъл и казал: - Спокойно, ей сега ще сменя трупа - тоя пак се е напълнил!
Учителката пита децата в училището какви искат да станат като порастнат. Някои от децата казали, че искат да станат лекари, други - инженери, трети - летци, четвърти - учени... Учителката попитала: - Ваня, а ти каква искаш да станеш? - Майка, госпожо. - Гошко, а ти? - Аз пък ще помогна на Ваня да стане майка...
Едно семейство пътува с кола. Бащата пита малкия син: - Искаш ли да отидем на Дупница? Синчето заревало. - Защо плачеш? - попитал бащата. - Еми,...не ми се дупи!
Старшина пита на войниците: - Кой каза на командира, че има дървена глава? Войниците: - Няма такова нещо... Казахме му само да си сложи каската, защото прелитат кълвачи!
Старшина Велков: - Някой в строя не пее, но аз го чувам!