Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Не обичам да плащам данъци. Знам, че тези пари бих ги изхарчил с много по-голяма полза за данъкоплатеца. И даже много добре го знам този данъкоплатец.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- За какво лежиш? - За присвояване в особено големи размери. - Особено големи? Колко е това? - Ами например костюмът ми е 72-ри размер...
Професионални
03.10.2017
3,027 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един художник отива на изповед в църквата: -Отче, сношавам се с една картина! Грях ли е? -Как така синко? Обясни по-подробно..! -Ами нарисувал съм една красива гола жена, направил съм й цепка между краката, слагам зад нея съседката, която е много грозна и така през картината го правя.. -Хм, грехът ти е голям, ама ти го опрощавам при едно условие! Може ли да ми нарисуваш и на мен една такава картина, че клисарката е много грозна?
- Как се нарича човек, който предлага противоконституционнни промени? - Престъпник, дебил... - Не! Нарича се мнозинство в Народното събрание! (Днес Конституционният съд отхвърли част от гласувания Закон за избиране на народни представители...) ----- Мнозинството се чуди как да се оправдае, защото непознаването на конситуцията(в която са се заклели) не оправдава неспазването й.."
Прощавай винаги на враговете, но не забравяй имената им.
Момичета, Дядо Коледа не е сутеньор! Стига сте искали мъже.
Срещат се двама приятели рано сутринта. Първият: - Леле снощи какъв кошмар сънувах. Цяла нощ пред нас бутах една вагонетка напред-назад. Ръцете ми окапаха, а ти стоиш на прозореца и ме викаш. Аз ти разправям да го духаш и бутам ли бутам тая тъпа вагонетка... Вторият: - Аз пък сънувах страхотен еротичен сън. Седя си значи вкъщи и на вратата се звъни. Отварям - Памела Андерсън. Чисто гола! Поканих я, пихме шампанско и таман да я хвърля в леглото, отново се звъни. Отварям - Анджелина Джоли. И тя гола, бе! Значи стоя аз между двете и се чудя, коя от тях да бъде първа... - Ииииии, що не ме извика, бе? - Ами виках те... Ама ти разправяш да го духам и буташ ли буташ някаква скапана вагонетка пред блока! ! !