Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мечката видяла, че заека бяга панически из гората и го спряла: — Защо бягаш така, Зайо? — Дошли са някакви ловци, трепят всички камили. — Че ти какво общо имаш, нали си заек? — Абе те като те хванат, ходи обяснявай че не си камила…
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
- Защо Куба няма национален отбор по плуване? - Защото в Куба който може да плува отдавна е в САЩ.
Любими Герои
03.10.2017
2,834 прегледа
Следващ →
Още вицове
Пристигнала японска делегация от Сузуки в Русия по покана на АвтоВАЗ. Срещнали се директорите на двете компании: - Ние произвеждаме автомобили. - започнал разговора японецът. Руснакът отговорил: - И ние с това се занимаваме. - Имаме над 100 завода. - продължил японецът. - Ние също имаме над 100. - отвърнал руснакът. - При нас работят тридесет хиляди работника. - При нас също толкова. Японецът казал: - За нас работят шест инженера. Руснакът се замислил: "Ако кажа, че имаме 200 инженера, ще стане много странно. Тогава ще кажа, че имаме седем инженера." - Ние имаме 7 инженера. На следващия ден те се срещнат отново и японецът е с червени очи. - Цяла нощ не съм мигнал! - оплаква се японецът. Постоянно мислех с какво се занимава седмия инженер?
Влиза една мутра в един музей. Разходил се из залите, погледал, на излизане казал: - Да-а, бедничко ви е тук, но затова пък чисто! (сети ли се коя е мутрата)
Една блондинка се обажда по телефона и пита: - Ало, "Силиконовата долина" ли е? От другата страна мъжки глас: - Да, госпожице, но ние се занимаваме със съвсем други неща!!
В митницата пристига лек автомобил. Митничарят отваря в багажника и какво да види - автомат! - Какво е това? - пита той собственика на колата. - Как какво, сопва се онзи, калкулатор! - Ти луд ли си, бе, ей - това е калкулатор - крещи митничарят и вади една малка "елка" от джоба си. - Твоят калкулатор е за предварителни сметки, тоя е за окончателни.
"Скъпи, Дядо Коледа! Много, много искам кученце тази година. Моля те, моля те, моля те да ми подариш кученце!" Иванчо. Отговор: "Иванчо, твоето мрънкане може да мине пред твоите родители, но при мен няма да стане. Отново ще получиш пуловер!" Дядо Коледа.