Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Попитали радио Ереван, къде и как ходят до тоалетната по голяма нужда Ескимосите при минусовите температури? - Ходят с чукче и трионче. Триона за да го отрежат, а чукчета да го начукат навътре за следващия път.
Радио Ереван 3,717 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена навлязла с колата си в малко градче и в този момент един койот излязъл пред колата. Тя скочила върху спирачките, заковала на място и тъкмо си поела дъх и възстановила равновесието си, когато пред колата прибягал каубой, хванал койота за задните крака и започнал лудо да го чука. - Господи! - възкликнала жената и се втурнала да търси шерифа. Видяла колата му паркирана пред местната кръчма. - Ясно каква е работата - измърморила тя и връхлетяла буреносно вътре. Веднага забелязала един много стар човек, който спокойно си биел чекия в ъгъла. На бара стоял шерифа и кротко си пиел питието. - Що за перверзен град е това? - започнала обвинително тя. - Още при навлизането си в града видях как един каубой измъчва бедното животно. А тук възрастният мъж мастурбира съвсем спокойно на публично място. - Е, госпожо - отвърнал спокойно шерифът. - Нали не очаквате човек на неговата възраст да тръгне да гони койоти? Пожелания за рожден денЗа здраве чашата искряща до дъно ще изпия аз! Нека радост ти изпраща съдбата всеки следваш час!Бъди щастлива и гореща в чувствата си, в любовта! Всеки изгрев да посрещаш красива, мила и добра!Наздраве пак! Каквото пожелаеш да стане мигом! В този ден! Да бъдеш силна, да мечтаеш! Наздравица за теб от мен!Бъди щастлива! Циганин влиза с взлом в някакъв апартамент. Докато се оглежда за нещо да свие, чува крясък: - Аз те виждам, вижда те и Исус! Циганинът се стряска, оглежда се, но никой. Продължава с обиколката, когато пак: - Аз те виждам, вижда те и Исус! Този път циганинът се оглежда по-добре и в тъмното, някъде до пердето вижда клетка и папагал, който отново изкрясква: - Аз те виждам, вижда те и Исус! - И к`во от т`ва, ти си само папагал! - Е да, ама Исус е питбул! Генко е на преглед при доктора. - Докторе, ще може ли да ми направите хубава протеза? - Каква? - Казвам ви - хубава. - Не, в смисъл - за ръка, за крак? - Значи, направете ми хубава протеза, а къде ще я слагам - си е моя работа! Урок по граматика. В класа има и инспектор и госпожата е много притеснена Иванчо да не изтърси пак някоя глупост. - Кажете деца дума с буквичката П? Всички взигат ръка, Иванчо също, чак подскача. Марийка: - Петел г-жо! - Правилно Марийке. Сега с буквичката К! Пак гора от ръце, Иванчо чак подскача на място. Тя се прави, че не го забелязва. Петърчо: - Кокошка г-жо! - Правилно Петърчо! Мисли си тя, сега как ще бъде с буквата Х! - Кажете деца прилагателно с буквата Х! Иванчо подскача, вдигнал ръка, чак мучи, надул бузи. - Кажи ти Иванчо! - Хубаво! - Браво Иванчо! - Кво му е ХУБАВОТО? Аз искам разрешение да отида до тоалетната - докато си говорите разни Путкини и Курвенски работи, аз се насрах...