Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма няма Толкова много те мързи да четеш, че дори не забеляза думата "салам" Но след това тръгваш да я търсиш и кфо стана?Оказа се че я няма! И сe прецакаа :D
Бисери 3,490 прегледа
Следващ →

Още вицове

В един от така наречените психодиспансери влязъл лекар на проверка. В една от стаите забелязал човек, който стоял спокойно и само гледал отстрани. Докторът го попитал: - Защо не се занимаваш както другите? А той отвърнал: - Аз съм Наполеон, нямам нужда от подобни повърхностни занимания. Лекарят се поколебал малко и го попитал: - А как разбра, че си Наполеон? - Бог ми каза. В същия момент се разнася глас от другия ъгъл на стаята, където стоял друг осамотил се човечец: - Това са глупости, нищо такова не съм му казал!!! Човек отива при лекаря: - Докторе, задушавам се, не мога да дишам! - Пушите ли? - Пуша, но не помага! Американец, французин и руснак спорят кой има по-големи самолети. Американецът: - Нашите самолети са толкова големи, че вътре може да се съберат едновременно пехотен и танков взвод. Французинът: - А нашите са толкова големи, че в тях могат да се съберат два пехотни и два танкови взвода! Руснакът: - Аз пък миналата седмица имах следния случая. Летим с командира по задача. По едно време той ми вика: "Я отиди отзад и виж какво шуми в салона!". Взимам аз мотоциклета и отивам. За два часа обиколих целия салон и нищо не намирам. Приближавам се към най-далечния ъгъл и какво да видя - единият илюминатор забравен отворен, някакъв АН 24 се промъкнал през него и лети около лампата... Нека жените да мислят, че те са глава на семейството. Така по-лесно се управляват. Един човек имал куче, което си пийвало. Една вечер стопанинът му не можал да го разходи, затова го пуснал сам на двора. Минал час, два, а кучето така и не се прибирало. Горкият стопанин се притеснил. Към полунощ кучето позвънило на вратата. - Защо отново си пиян!?! - викнал ядосаният човек. - Не съм пиян, просто ми се вие свят. Ако искаш ме накарай да направя нещо и сам ще се убедиш. - Добре, донеси ми чехлите! Кучето ги донесло. - Сега излай! - Ла-ла-ла-а-ай...