Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един човек седи и си попийва в бара. Пие, мези с риба, пие, мези с риба. По едно време мушнал една риба в джоба. След още прилично количество алкохол, му се припикало. Отива в тоалетната, бърка, но уцелва джоба и изкарва рибата (за която бил забравил). Гледал, чудил се: - Че си мой - мой си, че миришеш - миришеш, ама този поглед от къде го извади???
Пиянски 1,884 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама си говорят: - Чу ли, че в парламента имало само трима агента на ДС? - Ако наистина бяха само трима, отдавна щяха да са отворили досиетата. Говорят си двама наркомани: - Ей, вчера се запознах със страшна мадама. Поприказвахме си, взех й телефона... - Ами много хубаво. На другия ден оня пак разправя: - Ау, с друга мадама се запознах и на нея й взех телефона... И така няколко дена, докато другият не издържал и казал: - За какво са ти толкова телефони бе, вземи поне един телевизор! - Мамо, всички в училище говорят, че съм лъжец! - Иванчо, че ти даже на училище не ходиш! - Абе Гошо,защо ходиш по кръчмите да харчиш пари,а не седнем двамката да си пийнем ракийка,да си хапнем салатка,да си побъбрим (предлага жена му). Съгласил се.Ударили по 2-3 и Гошо започнал: - Смятам,да се обадя на Майора да ме вземе и на втората мисия в Ирак,макар,че още не ми е зарастнала раната от първата. - Кви ги говориш бе Гошо?Ти забрави ли,че си дюс табанлия и дори войник не си ходил? - Разбра ли най-после ма,защо ходим по кръчмите? Насиненото око намалява видимостта, но разширява съзнанието!