Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Прибираш се вкъщи, правиш си кафе, сядаш на дивана и наоколо тишина...И всеки от нас сам избира, какво е това: Самота или Свобода!
Бисери 4,097 прегледа
Следващ →

Още вицове

Таткото много искаше момченце… Майката много искаше момиченце… И така им се роди Азис… Скачат двама парашутисти, реят се дълго във въздуха. Първият яде ябълка, изяжда я, вади нова и предлага на втория парашутист. Той я взима и продължават да се носят във въздуха. Това с ябълките се повтаря няколко пъти. Вторият парашутист решава да попита: - Ей, откъде взимаш толкова ябълки? Първият отговаря: - Ами, от теб, на гърба си носиш цяла торба! Анджелина Джоли е пила силикон още от млякото на майка си. В една бирария келнера към клиент: - Ето Вашата биричка! - Благодаря, но аз моята преди малко я изпих. - Ходихте ли до тоалетната по малка нужда преди малко? - Да... - Значи ето Ви биричката!!! Понеже правителството и разни други институции вече влязоха в интернет пространството (като си сложиха по едно "е" пред името) ми е много чудно как ще го направят това упражнение в Българската академия на науките. Защото е-Правителство звучи някак си, ама е-БАН е малко притеснително ;-)