Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Час по български език. Учителката задава въпрос на децата: - Деца, кой ще ми отговори в кое време е изречението: "Вчера се омъжих"? Иванчо вдигнал ръка. - Кажи, Иванчо. - Ами... крайно време е госпожо.
Ученически 3,252 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пристигнал член на дружеството на трезвениците в един завод. Началникът на цеха го развежда и го води при шлосера Иванов. - Ето го нашият ударник. - Много добре,- зарадвал се гостът.- А кажете ми, ако бяхте изпил чаша водка, щяхте ли да можете да работите толкова ударно? - Не знам,- свил рамене шлосерът. - А две чаши? - Не съм сигурен... - А цяла бутилка? - Ами, както виждате работя... Питат радио Ереван: - Какво е това щастие? - Съчетание между крепко здраве и слаба памет! - отговаря радиото. Компютърът ми ме бие постоянно на шах. Затова пък аз винаги го бия на бокс! На бал в Английския кралски двор разговарят двама лорда, единия от които изпаднал в борчове, нямал даже стотинки за вестник! - Сър Джефри, много ми е приятно да ви видя, намирам ви във видимо цветущо здраве! - Да благодаря. - Как е миледи? Надявам се, че и тя е много дорбе?!? - Да така е! - А скъпите ви дъщери, предполагам вече им намерихте подходящи по ранг и образувание съпрузи!? - Да приятелю! И така още половин час размяна на любезни намеци и констатации за финансовото и здравословното състояние до 7-мо коляно, докато накрая задал контра въпроса: - Сър, ще бъдете ли така любезен да ми услужите с 1000 паунда? - А вие можете ли да ме целунете по лакътя? - Защо точно по лакътя милорд? - Ами и бие започнахте от далеч сър!!! Студенти си лежат по леглата в стаята. Единият казал: - Искате ли да си гледаме прасе в стаята! Ще си имаме салами, пържоли, наденици... Вторият казал: - Не... много е мръсно! Третият огледал бъркотията в стаята и казал: - Нищо бе! То ще свикне!