Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Млад евреин яде по време на постите. Баща му се възмущава: - Как може да правиш така! Помисли си за безсмъртната си душа, която омърсяваш! - Не се притеснявай, тате, и без това и двамата с теб няма да идем в рая. Аз - защото ям по време на пости, а ти - защото рай няма.
Разни 2,085 прегледа
Следващ →

Още вицове

Какво е смелост? Да тичаш по релсите на срещу влака и да крещиш "Дръпни сеее ще те блъснаааа" - Защо мъжете нямат целолит? - Защото е грозно. Питали Иванчо: -Слънцето има ли крака? Иванчо отговорил: -Да госпожо има. -Защо мислиш така?-питала ги госпожата. Иванчо отговорил-Докато се разхождах покрай вашия блок аз чух "Слънчице разтвори си краката!". Каква е разликата когато напълниш колата и напълниш жената? Когато напълниш колата, удоволствието едва сега започва... В една психиатрична болница винаги за последния болен, който отивал за храна нямало ядене. Главният лекар решил да провери как стоят нещата и разпоредил в негово присъствие храната да се раздава поименно. Започнали: Хитлер, Сталин, Наполеон и т.н. докато се появил един болен с две чинии в ръце и казал на готвача: - Аз съм Кирил и Методий. Готвача се обърнал въпросително към главния лекар, който му казал: - Дай храна и на двамата та те написаха българската азбука.