Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Tемпературата утре ще бъде около минус градуса Прогноза за времето, bTV
Бисери 3,199 прегледа
Следващ →

Още вицове

Най-високата пирамида не е била построена от робите в Египет, а от евреите в Америка. Жена ми отдавна е разбрала, че аз съм ѝ изпратен от Бога, само се чуди за какви точно грехове... Обява във вестник - Търся запознанство с поредната блондинка!Със сериозни намерения съм. Мъж отивал на доктор, много притеснен заради ставащото с него. Влиза в кабинета той с трясък и казва на доктора: - Докторе, докторе, имам голям проблем! След което докторът му отвръща: - Споделете, господине, какво има? ! Мъжът отговаря: - Ами, много ме е срам, но едното ми мъдо е по-голямо от другото! Докторът отговаря: - Е, господине, нищо срамно няма, покажете го, за да се уверим, че няма някакви проблеми.. Мъжът отвръща: - Ами, ще ви го покажа, но обещайте, че няма да ми се смеете, защото много ме е срам! Докторът отвърнал: - Няма проблем, господине, аз съм професионалист, не се страхувайте! И мъжът с рязко движение извадил едното си мъдо и го изпраскал на бюрото на доктора. След което докторът, при самата гледка, не издържал и избухнал в бурен смях. От тази реакция на доктора, мъжът се натъжил, въздъхнал и отвърнал на доктора: - Е, щом ми се смеете, няма да ви покажа по-голямото мъдо! Погребение на тъщата. Четирима носят ковчега, зетя води кученце, а зад него вървят над 100 мъже. Приближава се един и пита мъжа с кучето: - Кой погребвате? - Тъщата. - Какво е това куче? - То бутна тъщата от прозореца и тя умря. - Ще ми го дадеш ли за един ден да бутне и моята тъща? - Няма проблем, само че иди да се наредиш на опашката...