Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама педали седят и си мечтаят Първият казва -Ах как бих желал да съм цвете. В втория го пита защо? -За да ме хванат две мъжки ръце и да ме мачкат мачкат мачкат. А твоята мечта каква е? -Да съм линейка. Защо пита първия -Като отворият задните врати и ми вкарат човека а аэ да тичам из улиците и да викам иау иаууу иауууу....................
Семейни 3,476 прегледа
Следващ →

Още вицове