Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Не ме ядосвай, че съм страшна в гнева си! - Абе, ти и така не си особено...
Бисери 3,179 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо се прибира от детската градина и пита баща си: -Татко,а презервативат за какво служи. -За да няма деца. -Къде се слага. -На човката на щъркела. Учителката пита Иванчо: - Кой е Христо Ботев? - Де да го знам този! - Кой е Васил Левски? - Де да го знам! - Кой е Стефан Стамболов? - Не го знам! - Сядай 2! След часа Иванчо отива и пита госпожата: - Госпожо, знаете ли кой е Конса? - Не го знам! - Знаете ли кой е Хазарта? - Не го знам кой е този! - А Мишо Шамара? - Не го знам! - Е тогава кво ме плашиш с твойта мизерна банда... Американски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят. Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос. Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват какъв си тъпак. - Как да разделим пет картофа на шест души? — Да направим пюре! За да се възприема по-добре критиката, трябва да завършва с положителна фраза. Например: ти си педал, но пък какви хубави обувки имаш.