Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Господ казва на американеца, французина и българина, че колкото земя извървят на кон ще е тяхна. Американецът минал в галоп 2-3 часа, обърнал се и казал "Доста е това. И за децата и за внуците ще има достатъчно" и спрял. Французинът минал в галоп 2-3..5 часа пипнал коня и казал "Измори се животното. Стига ми толкова". Бъларинът яздил, яздил ден, втори коня паднал и умрял, но той продължил тичешком. На края му свършили силите и паднал от умора. Тогава свалил шапката си, хвърлил я с всички сили напред и извикал "А тука ще са и 2 реда домати!"
Любими Герои 3,803 прегледа
Следващ →

Още вицове

Събрали се французин, германец, американец и наш бай Ганчо. Всеки започнал да се хвали с мъжкото си достойнство. Французинът: - Моят пенис е 18 сантиметра. Германецът: - Моят е 20 см. - и добавил - Нашите оръдия винаги са били мощни! Американецът: - Аз пък съм 22 см пенис! Кой сега е номер едно!!!??? Дошъл ред и на нашенеца. Другите, от нетърпеливост, взели да го натискат да казва по-бързо, че да стане ясно кой е победил... - 14 - измрънкал Ганьо. - Хи-хи-хи - злобно взели да се смеят останалите.. - Не "хи", а "фи"... - добавил българинът. Как разбра, че новият ти кандидат е женен? - Целунах го с начервени устни по дясната буза и на другия ден там имаше синина! Депресията най-успешно се лекува със секс... Само, моля ви, не се занимавайте със самолечение! Васил Божков има огромен магнит, на който закача хладилници, купени от различни страни. В класа на Иванчо всяко дете си теглело буквичка, образувало дума с нея и трябвало да я обясни. На Иванчо му се паднала буквата П и той разбира се се изцепил: - Перверзия, другарко! Учителката подивяла, завела го при директора и му обяснила за какво става дума. Директорът бил кротък човек и попитал Иванчо: - Можеш ли да обясниш думата моето момче? - Мога - казал Иванчо - но със пример. Става ли? - Давай - казал директорът. - Ами другарю директор, вървят си две жени в горещ юлски ден по улицата, спират и си купуват сладолед. Едната го ближе, а другата го смуче. Коя от двете е семейната? - Ами тая дето го ближе - отговаря директорът. - Не, другарю директор - отговаря Иванчо. - Ами тогава тая дето го смуче - казва директорът. - Не, другарю директор - отговаря Иванчо. - Ами коя тогава моето момче? - Тая дето носи халка на ръката си другарю директор, а това което си го помислихте - е това вече е ПЕРВЕРЗИЯ!!!