Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Аве ей госпожо тука е много неудобно да се спи! Направете нещо по въпроса! В час ПГЕЕ "К. Фотинов" гр. Бургас
Разни 1,931 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две приятелки седнали на кафе да се оплакват.Първата рекла: -Абе, мъжа ми смятай от 6 години брак, една вечер не е пропуснал секса, поне 4 пъти на нощ. А втората казала: -Блазе ти, моя пък, не мога да го накарам да стане от леглото,само спи. Решили те да си сменят съпрузите. Дошла въпросната нощ на смяната и тази, която не беше спала с мъж от както е женена,легнала с потентния мъж. Лежали те голи, а той четял книга.По едно време й бръкнал между краката и тя си помислила: -Ох най-сетне! Да, ама не.Продължил той да чете.На сутринта, звъни тя на приятелката си бясна. -Абе, ти за кво ми предложи мъжът си, стоях цяла вечер гола, гледайки тавана? И другата прекъсва: -Чакай малко сега, вие легнахте ли голи на леглото? -Да!-отговорила незадоволената. -Той, започна ли да си чете книгата? -Да. -А,бръкна ли ти отдолу? -Да. -Еми, какво не си доволна, цяла нощ си е мокрил пръстите, за да сменя страницата. Нов цирков номер: Излизат на арената осем гигантски костенурки. Правят един кръг, после дресьорът плясва ръце и...костенурките застават на задните си лапи. Страхотен номер!!!В ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА ЧЕТИРИ ЧАСА!!! Ако се събудя посред нощ - значи някой ме е събудил. Ако някой ме е събудил - значи е нещо спешно. И така, котарако, слушам те! Жена сварила мъжа си с любовницата по време на секс. Мъжът към жена си: - Миче, бързо звъни в полицията! Виждаш - насилват ме! Подчинен на Буш към Буш: -Имаме една добра и една лоша новина. -Дай добрата. -Ами добрата е че Осама се предава. -Супер! Лошата? -Идва със самолет!