Левскар и цесекар си говорярт:
Левскаря: Имам куче, което когато ЛЕВСКИ бият скача, лае даже като лае пее.
Цесекаря: А като загубят?
Левскаря: Незнам имам го от 10 години :)
Тихо дядо си подръпна
внуче малко, за ръка.
- Дядо Гонзо, я кажи ми,
"Вечно втори, докога!?"
- Ще ти кажа мило внуче,
туй левскарска е съдба...
Вечно втори ще сме ние,
щото има ЦСКА!