Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Надпис в рая: "ние бяхме тук - Адам и Ева, 6248г. пр.н.е. Беше супер!"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Колкото повече ни заплашват, толкова по-малко обичаме. Интересно, излиза, че да обичаш някого без условия, означава, че не те интересува кой е той и какво прави! Излиза, че безусловната любов е същото като безразличие! Ричард Бах ("Едно")
Бисери
03.10.2017
3,660 прегледа
Следващ →
Още вицове
Млада невяста се прибира от гости при майка си и минавайки през гората я засрещнал един разбойник и я изнасилил. Станали вече пооправили се и разбойник я пита: -Ами сега като се прибереш какво ще кажеш на мъжа си защо си закъсняла толкова -Ще си му кажа самата истина-хвана ме един разбойник и ме изнасили 3 пъти -Ма как така ма моме нали беше само 1 път-дърпа се разбойника -Ама чакай де аз още не съм си тръгнала!
"Обир в болница Токуда, мъж е обрал регистратурата на болницата и е взел оборота." В последствие се разбра, че истината е малко по-различна. Не мъж е обрал болницата, а точно обратното - мъжът е крещял "Това е обир. Това е обир." след като разбрал колко ще струва раждането на жена му там.
Майка и дете в зоопарка: - Мило, не доближавай клетката на тигъра! - Спокойно, мамо, нищо няма да му направя!
Завърнал се Пешо от Африка и отива при приятелите си да ги види след толкова много време. - Оо, Пешо, как си, ква е тая маймуна с теб? - Да, супер беше, добре си преках. - Как са жените там бе, Пешо? - Да, добри пари дават, не мога да се оплача, добре се живее. - Абе Пешо кажи как са жените де, кво се праиш сега. И маймунката казала: - Тате, тате, кажи им как са жените.
- Защо ББ гледа сам мачове? - Щото ходи чак в Испания да гледа... (хайде питай кой плаща;-)