Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една "колежка" отива в банката. Идва нейният ред и служителката я пита: - Ще внасяте или ще теглите? - Ще внасям ето... - Но госпожо! Тези пари са фалшиви! - О-о-о-о-о-о боже! Значи са ме изнасилили...
Семейни 3,440 прегледа
Следващ →

Още вицове

Внуче към баба си: - Бабо, защо това се нарича кръстовище. - Ами преди да минеш през него, трябва да се прекръстиш сине. Отиват индианците при шамана и го питат: -Тежка ли ще е зимата да знаем колко дърва да събираме? -Кучетата ще умират от студ-отговорим им шамана След един месец. -Да събираме ли още дърва? -Събирайте вълците ще умират от студ След още един месец -Още да събираме ли? -Още,още мечките ще умират от студ Но на шамана му станало гузно дали не е подвел хората си и решил да отиде на върха където имало метеорологична станция и да попита бледоликите къква ще е зимата .На портала видял един техник качен на стъб и го попитал: -Момче тази зима дали ще е студена -Голям студ дядо мечките ще умират от студ Шамана доволен се обърнал да си ходи ,но се извърнал и попитал -А бе вие по тези жици ли познавате? -Заеби ги жиците, гледай индианците колко дърва събират Тичал Зайо из гората, гонил вятъра. От близкия храст изкочил Вълчо умрял от глад. - Зайо, ела бе, ела да ти кажа нещо. Зайо се счупил от тичане, Вълчо го подгонил. По време на гонката, Зайо видял голяма дупка, прескочил я, обърнал се и видял Вълчо как се разбива вътре. Можел да избяга, но решил да се погаври. Върнал се до дупката. - Къде си бе педал, сега ще ти пратя Мечо да те надупи! Нещастник! Хранил го известно време и си тръгнал. След малко си помислил колко ще е яко да се върне и да направи едно клипче на гсм-то как се гаври с него. Застанал на ръба, но се хлъзнал и паднал при него... - Лелее Вълчоо, дойдох да ти се извиня братле... По последни данни на астролозите, настъпващата Нова година на практика ще бъде благоприятна за всички зодиакални знаци. Но са възможни съвсем сериозни проблеми за хората, които не ползват услугите на астролозите. - Генко, забелязахме, че след като дойдохте в нашия офис, почнахме да плащаме по-малко за електроенегия? Как става това? Да не произвеждате електричесво? - Не, просто изгасям лампата след себе си, като ходя до тоалетната...