Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Нервирана дама от висшето общество гневно се обръща към поручик Ржевски: - Поручик, вчера спахте с мен, а днес даже не желаете да ме поздравите! Поручик Ржевски: - Но мадам, креватът още не е повод за запознанства.
Поручик Ржевски 8,156 прегледа
Следващ →

Още вицове

Човек отива при психиатър. - Докторе, имам сериозен проблем. Щом легна да спя и ми се струва, че някой лежи под кревата. Като се мушна под кревата пък ми се струва, че някой лежи отгоре. И така по цяла нощ: отдолу, отгоре, отдолу, отгоре. Не мога да спя, моля ви, помогнете ми. - Този проблем е много сериозен - отговаря психиатъра - мисля, че лечението му ще трае около две години. Ще трябва да идвате три пъти седмично и ви гарантирам, че ще се излекувате. - И колко ще струва това? - Ами по 50 долара за визита. Мъжът благодарил и си тръгнал. След шест месеца психиатъра го среща на улицата. - Защо не дойдохте да се лекувате при мен? - пита той. - За по 50 долара на визита?! Барманът в моя бар ме излекува само за 10 долара еднократно. - Е как така? - Ами посъветва ме да отрежа краката на леглото. Някои момичета искат всичко и веднага. Например, тя те вижда в icq-то, а точно в този момент си до кухнята да си направиш кафенце. След няколко минутно отсъствие четеш следните съобщения: 1. Здрасти! 2. Чук-Чук. 3. Къде си? 4. Не искаш ли да говориш с мен? 5. Ама, че си невъзпитан. 6. Така ли ще мълчиш? 7. Гадняр.. 8. Както искаш де... 9. Казваха ми, че си безчувствен тъпак, но аз не вярвах. 10. Въобще всички мъже са тъпаци. Ще отида в Мими да се напия. 11. Когато четеш това, вече няма да съм сред живите... 12. Какво? Не ти ли пука дали ще съм сред живите?!? 13. Не, а? Нащастник такъв!! 14. Да не съм в игнора? 15. Ехо, има ли някой тук? Здрасти! Чук-чук. Не искаш ли да си говорим? Организирано било състезание: който изпие 30 водки, ще спечели 100 хиляди долара. Дошъл французинът, пил що пил, стигнал 10 водки и паднал под масата. Американецът успял да изпие 15 водки и паднал под масата. Дошъл ред на русанка. Той изпил 25 водки и също паднал под масата. Седвал да пие Бай Ганьо. Пил, пил, изпил 29 водки и станал да си върви. Пресрещанали го журналлистите и го попитали: - Бай Ганьо, как може да ви се опре само една водка и заради нея да изгубите такава голяма награда? Бай Ганьо отговорил: - Абе не е проблемът в едната водка. Мога да изпия още толкова, но ние, българите, си имаме граница: Пием до тогава, докато се насерем, после ставаме и си тръгваме! Номер в цирка, разговарят два клоуна: -Къде по женското тяло растат косми? -На главата! -Това го знаят всички, къде още? -Под мишниците! -И това гто знаят всички, къде... В този момент сред публиката се изправя милиционер и казва: -Другари, не се безпокойте, ако някой каже " на п...ката", ще го арестувам!" Типична опозиция е тази на жените и мъжете. Общата характеристика е, че и двата пола са човешки същества, макар че и мъжете, и жените имат известни съмнения за това по отношение на противоположния пол.