Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Защо за всеки мач си запазваш по 2 места? - На едното сядам, а от другото вземам седалката, за да я хвърля, като почне мелето.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Капацитети от ДАЧИЯ,са конструирали и патентовали болт и гайка с квадратно сечение,за да се избегне саморазвиването.
Разни
03.10.2017
1,501 прегледа
Следващ →
Още вицове
Две блондинки стоели пред автобусната спирка. Едната чакала 1-ца, а другата 2-ка. но първо дошъл трамвай 12 и едната казала на другата: - Еее, ще ни качат и двете!
Военни бисери: Имате на разположение 5 минути... Остават ви още 4 мин. и 99 сек. Може да нема ред, ама требе да се спазва. Представете си, че сте насред полето и изведнъж зад ъгъла излиза танк. Какво ще направите... Гората се счита за непроходима за танкове, ако дебелината на дърветата е три пъти по-голяма от теглото на танка... Не е необходимо да се мият коридорите ежедневно. Достатъчно е всяка сутрин... Копай от мен до другото дърво... Смееш се, а? Тогава ще копаеш от оградата до обяд!!! Гледам там - нищо. Гледам тук - нищо. Пак кам гледам - пак нищо... Абе като се замисля, тука има нещо...
Пенсионер в магазин за левче - все едно да вкараш кифла в мол - няма излизане!
А знаете ли, че ако държите в ръцете си голям или тежък предмет шофьорите на пешеходната пътека стават значително по-вежливи?
В кабинета на психиатъра, пълзейки на четири крака, влиза човек. Докторът го гледа с лека усмивка и му говори като на идиот: - Я да видим сега кой е дошъл при нас - костенурчица ли си, гущерче или жабка, може би... - Не бе, докторе, страх ме е от високото...