Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един пияница в Русия, седи пред магазин и мръзне на -30 градуса. Негов приятел минава и го пита: - Ееее, к`во праиш тука на тоя студ? Пияницата: - Абе много е зле, изпуснах си водката и сега чакам да се замръзи, че да си я прибера.
Пиянски 2,077 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Дъще, къде беше? - На кино с приятелка. (Приказки на хиляди и една дъщери) Следващите избори за президента ще се проведат във Фейсбук - който кандидат събере най-много фенове, той ще е и президент. Съпругата: - Следобяд големият часовник падна от стената. Да беше малко по-рано, щеше да разбие главата на мама. Съпругът: - Край! Ще го изхвърля. Винаги закъснява! Големия лос паднал в блатото и взел да потъва. Седи, не мърда и само главата с големите уста и рогата стърчат на водата. Минал заека наблизо и слуша: - Зайо, помогни! Заека помислили, помислил, па скокнал на главата на лоса, хванал се за рогата и му го натресъл в голямата уста. Лоса плюе, дави се и ръмжи: - Зайо, мамка ти ебавам само да изляза! А заека продължава да чеше и си мърмори под мустак: - Как ще излезеш бе? Как ще се измъкнеш от тези мощни и космати лапи! Марийка се оплаква на майка си: - Mамо, тате каза да не ходя с Йванчо, щото ми бил брат. Mайката казва на Марийка: - Не го слушай, той като че ли ти е баща...