Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Между приятели: — Какво се е случило с теб? Защо с патерици? — Защото преди два дена ме блъсна една кола. — И не можеш да ходиш без патерици? — Не зная. Докторът казва, че мога, а адвокатът казва, че не мога…
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Чък Норис яде светкавица и пърди гръмотевица.
Любими Герои
03.10.2017
3,200 прегледа
Следващ →
Още вицове
Столетниците от селището се събрали. Кметът ги поздравява с годишнината и казва: - Надявам се да ви поздравя и следващата година с вашата сто и първа годишнина! - Защо не - отговаря един старец. - Вие ми изглеждате в добро здраве.
От лудницата преглеждали трима пациенти да определят вече излекувани ли са. Питали първия: - В банята ти растат ли гъби? - Да. Не го пуснали да си върви. Питали втория: - В банята ти растат ли гъби? - Да. Не го пуснали да си върви. Питали третия: - В банята ти растат ли гъби? - Не. Решили, че може да си ходи и го пуснали. Като се върнал в къщи жена му попитала: - Как така те пуснаха? - Абе питаха ме дали растат в банята ми гъби. - И ти кво им каза? - Че не растат. - И защо така? - Ха, да им кажа, че да ми ги откраднат ли?
Петърчо утишъл в един ресторант и си поръчал пипала, рибена чорба и коктейл фонтан. Но докато чакал поръчката му се доходило до тоалетната. Като излизал видял една яка мацка и я попитал: -Изкаш ли да да хапнеш от пипалата ми. Тя казала, че иска. Иванчо я питал. -А искаш ли да си сръбнеш от чорбата ми. Момичето удобрило и тази идея. -Искаш ли да си пийнеш от фонтана. Отново се съгласила. Те тръгнали към масата на която той бил седнал. Той поръчал още една порция. Когато свирши и с яденето. Момичето се чуди как да похвана темата и накрая започва: -Нали щяхме да ядем пипалца, да сърбаме рибена чорба и да пием от фонтанчео. -Е нали до сега това правихме. Но ако искаш ще повторим. -Добре, но по моите правила...
- Искам да изпея песен за бирата! - Добре, карай! - Ще отида в планината, ще поседна край реката, главата с цвете ще накича, и ще кажа: “Аз обичам...” - Извинявай, ама къде става дума за бирата? - Как къде? А “Аз обичам”?
Случка в рая. - Господи, идват едни атеисти при вас! - Предайте им, че ме няма.