Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Чък Норис яде светкавица и пърди гръмотевица.
Любими Герои 3,200 прегледа
Следващ →

Още вицове

Столетниците от селището се събрали. Кметът ги поздравява с годишнината и казва: - Надявам се да ви поздравя и следващата година с вашата сто и първа годишнина! - Защо не - отговаря един старец. - Вие ми изглеждате в добро здраве. От лудницата преглеждали трима пациенти да определят вече излекувани ли са. Питали първия: - В банята ти растат ли гъби? - Да. Не го пуснали да си върви. Питали втория: - В банята ти растат ли гъби? - Да. Не го пуснали да си върви. Питали третия: - В банята ти растат ли гъби? - Не. Решили, че може да си ходи и го пуснали. Като се върнал в къщи жена му попитала: - Как така те пуснаха? - Абе питаха ме дали растат в банята ми гъби. - И ти кво им каза? - Че не растат. - И защо така? - Ха, да им кажа, че да ми ги откраднат ли? Петърчо утишъл в един ресторант и си поръчал пипала, рибена чорба и коктейл фонтан. Но докато чакал поръчката му се доходило до тоалетната. Като излизал видял една яка мацка и я попитал: -Изкаш ли да да хапнеш от пипалата ми. Тя казала, че иска. Иванчо я питал. -А искаш ли да си сръбнеш от чорбата ми. Момичето удобрило и тази идея. -Искаш ли да си пийнеш от фонтана. Отново се съгласила. Те тръгнали към масата на която той бил седнал. Той поръчал още една порция. Когато свирши и с яденето. Момичето се чуди как да похвана темата и накрая започва: -Нали щяхме да ядем пипалца, да сърбаме рибена чорба и да пием от фонтанчео. -Е нали до сега това правихме. Но ако искаш ще повторим. -Добре, но по моите правила... - Искам да изпея песен за бирата! - Добре, карай! - Ще отида в планината, ще поседна край реката, главата с цвете ще накича, и ще кажа: “Аз обичам...” - Извинявай, ама къде става дума за бирата? - Как къде? А “Аз обичам”? Случка в рая. - Господи, идват едни атеисти при вас! - Предайте им, че ме няма.