Седи един на брега на езерото и замислено гледа във водата. Минават рибари и решават да се пошегуват:
- Какво се любуваш,бе Нарцис?
Мъжът се обърнал и тъжно казал:
- Не виждате ли, че аз не съм Нарцис. Аз съм Бойко(името не е случайно избрано;-)
Извънземните решили да посетят земята. Интересно защо те се спряли на България. Тръгва извънземното на име Зин Пин Дин Фин 423 из българските улици и среща двама мъже на средна възраст. Казва им:
- Аз съм Зин Пин Дин Фин 423.
Единия се обърнал и казал:
- Гошо, сипи на Зин Пин Дин Фин 423 една ракия!
- Готово, Иване!
И му сипал. Извънземното го изпил на един дъх. И пак почнало.
- Аз съм Зин Пин Дин Фин 423.
Човекът пак казал:
- Гошо, сипи на Зин Пин Дин Фин 423 още една ракия уе!
Сипал му, Извънземното отново я изпил на един дъх. И пак почнало:
- Аз съм Зин Пин Дин Фин 423.
- Гошо... Сипи на Зин Пин Дин Фин 423 още една ракия, че вече ми омръзна да го слушам.
Сипал му, Извънземното отново я изпил на един дъх...
- Слушайте! Аз съм Зин Пин Дин Фин 423 и идвам от друга планета. Извънземно съм. Тук съм, за да посетя вашата планета Земя. Разбрахте ли сега?
В този момент на мълчание изведнъж единия се обадил.
- Повече няма да поркаш...