Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Една блондинка в аптеката: - Добър ден, да имате нещо против главоболие? - Да, мога да ви дам Аналгин. - А, нещо за през устата... Оралгин да имате...?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Ученически
- Тате, мисля, че моята учителка се е влюбила в теб! - Защо мислиш така, сине? - Отново те вика в училище!
Ученически
03.10.2017
3,438 прегледа
Следващ →
Още вицове
Съобщение из научната преса: "При разкопки в планините втората археологическа експедиция на Академията на Науките откри останките от първата археологическа експедиция."
Една сутрин жена попитала мьжа си: - Ти снощи като отвори вратата на тоалетната, лампата светна ли? - Да, защо? - Ами пак си пикал в хладилника!
На светофар спира голям Мерцедес 600. Естествено, отзад се чува скърцане на спирачки и нещо се трясва с всичка сила в задницата му. Излиза от Мерцедеса огромна мутра и вижда - стар, очукан Запорожец, който е влязъл целия в багажника му. - Ей, дъртак, сега трябва да ми платиш 4 хиляди марки за ремонт. Имаш ли някаква собственост? - Имам. - Ами, ще се наложи да я продадаеш, за да ми се издължиш! - Що пък да я продавам? - отговаря дядката, след което бърка в джоба си и вади пачка пари. Отброява 4 хиляди и ги подава на мутрата. Мутрата стои и гледа недоумяващо: - Отде ги взимаш тия пари, бе? - Ами, развъждам пчели! - А, стига бе, а те откъде ги взимат...
Две флегми си говорят: - Ти за колко време обикаляш града? - За 3 години. - Ей, ти си цяла комета!
Седи си в ателието художник-абстракционист, нещо е тъжен. Идва негов приятел и го пита: - Защо си такъв? - Ами направих портрет на една дама... - Това е хубаво! - Но тя сега иска да сменя на картината цвета на очите й. - Е, и? - Проблемът е, че не мога да си спомня къде й нарисувах очите.