Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един баща завел синчето си на работата, да го види какво работи. Отиват в кабинета му, а от съседната стая се чува звън на чаши и гласове: - Айде още по 100 грама! Детето пита: - Тате, там да не пият нещо? - Ами не... - мънка бащата. - Какво да ти кажа... абе едни джуджета там вдигат щанги.
Пиянски 1,834 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Какво е мнението ви за политиците? Оториноларингологът: - Всички са с отит! Психиатърът: - По-голямата част са ми пациенти. Гинекологът: - Много,много не се напъват,а и така е по-добре, защото повечето закони които раждат са даунчета. Офталмологът: - Тъй като гледам,левицата вижда само с дясното си око, десницата има перде и на двете,а центъра е разноглед. Бай Ганьо, американеца и французина отишли до една пещера. Американеца влезнал вътре и чул: Слез по-надоло да те изям! Уплашил се и избягал. Същото се случило и с французина. Когато слезал Бай Ганьо и той чул същото.Слизал и се качвал така три пъти. Най -накрая видял едно джудже, което имало супол на носа и казвало "Слез по надоло да те изям"! Чък Норис е избил динозаврите. Вървят две бели мечки. Едната пита: - Абе, ти сигурна ли си, че сме бели мечки? - Ами да, ето козината ни е бяла, мечки сме… Вървят… Първата пак пита: - Абе, ти сигурна ли си, че сме бели мечки? - Да, ето наоколо сняг, на Северния полюс сме.. А ти защо питаш? - М-много ми е студено.. След мача Марек: ЦСКА, в който Стойко Сакалиев игра с ръка при единия гол за ЦСКА е получил оферти от няколко... хандбални отбора.